קבלה על בסיס קורסים מקוונים

עולם הלמידה המקוונת של אוניברסיטת תל אביב בקורסרה - סרטון הסבר
  • אודות
  • קורסים ומועדי בחינה
  • שילוב קורסים מקוונים בקבלה
אודות

ונגיד שיכולת ללמוד קורס של האוניברסיטה על הספה בבית או באוטובוס בדרך לצבא? שיכולת להכיר את המרצים הכי טובים באופן אישי? שיכולת להתקבל לאוניברסיטה ללא צורך בבחינה פסיכומטרית? 

 

אם הצלחנו לסקרן אותך, יש לנו חדשות בשבילך -

יש לך אפשרות ללמוד ולהתנסות בקורסים אקדמיים מקוונים עוד לפני שנרשמת ללימודים באוניברסיטה. תוך כדי כך, יתאפשר לך לשפר את סיכויי הקבלה שלך וגם לצבור קרדיט אקדמי שייחשב לך בעתיד כחלק מהתואר (בהתאם להנחיות למטה).

 

הקורסים המקוונים מאפשרים לך ללמוד מכל מקום, בכל זמן ובמגוון נושאים. הקורסים כוללים יחידות לימוד קצרות, אנימציות, מרצים אורחים, צילומי חוץ, מטלות, פורומים לתקשורת ועוד.

 

איך משפרים סיכויי קבלה לאוניברסיטה באמצעות קורסים דיגיטליים?

  • עברת את הבחינה של הקורס המקוון בציון מעל 85 בבחינה הסופית? שיפרת את סיכויי הקבלה שלך ב-5 נקודות! (בהתאם להנחיות כל  הפקולטה). 
  • עברת שתי בחינות בציון מעל 85? שיפרת את סיכויי הקבלה שלך ב-10 נקודות!
  • נבחנת בשלוש בחינות והשגת בכולן ציון מעל 85? באפשרותך להתקבל לאוניברסיטה ללא צורך בציון פסיכומטרי (כרגע רק בחלק מהפקולטות).

 

רוצה לדעת מהם תנאי הקבלה הרלוונטיים לך? ניתן לראות את תנאי הקבלה לפקולטות השונות כאן.  

 

כבר החלטת באיזה פקולטה ללמוד? 

יופי! עכשיו כל מה שעליך לעשות זה להירשם, ללא תשלום, לקורסים המקוונים הרלוונטיים לפקולטה שאליה ברצונך להתקבל.

 

איך נראים הלימודים והבחינה? 

חשוב לא להתבלבל - כמו שהלימודים באוניברסיטה הם מסע, כך גם הקורסים המקוונים (אונליין) דורשים השקעה ומשמעת עצמית. תחילה עליך להירשם לקורס (בפלטפורמה הנקראת קורסרה). הרישום והלימוד בשלב הזה הם ללא עלות ובקצב שלך.

 

השלב הבא הוא להירשם בתשלום לבחינה המתקיימת בקמפוס. הרישום הוא עד שלושה שבועות לפני מועד הבחינה – בכל זאת, חשוב לנו לשמור עבורך מקום

 

כתובת מייל לברורים בנושא הליך ההרשמה לקורסים: Mireille@tauex.tau.ac.il

טלפון: 036405756

 

זה הזמן שלך להירשם כבר עכשיו לאחד הקורסים מקוונים ולהתחיל ללמוד! זה ישפר את סיכוי הקבלה שלך לאוניברסיטה עד כדי כך שיתכן שהבחינה הפסיכומטרית תהיה מיותרת עבורך.

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive