תואר ראשון בתוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו-חוגי
0662 מסלול 0000

תואר ראשון בתוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח: לחשוב מחוץ לקופסה

 

האם שמת לב שהאייקונים בפייסבוק – פעמון ההתראות, הבית, החנות – דומים להירוגליפים מלפני המצאת האלפבית? האם חשבת איך תפיסת המרחב השתנתה מאז שהאינטרנט נכנס לחיינו, או מה ההבדל בין סיפור שנכתב על ידי תוכנה לבין מיטב הספרות? אם כן – מקומך בתוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח. זאת ההזדמנות שלך להתמודד עם העולם החדש ולפתח חשיבה רחבה, יצירתית וביקורתית. זאת ההזדמנות שלך להבין לאן הרוח נושבת – ולהשתמש בכל מדעי הרוח כדי לסלול את דרכך לעמדות הניהול הבכירות ביותר.

 

למה אצלנו?

 

תוכניות כמו התוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח נהפכו בשנים האחרונות למסלולים יוקרתיים לתואר ראשון ברוב האוניברסיטאות החשובות בארצות הברית ובאירופה. שליש מהמחזיקים במשרות ניהול בחברות הטכנולוגיות בארה"ב, למדו בתוכניות רב- תחומיות! התוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח של אוניברסיטת תל אביב היא הראשונה מסוגה בישראל, והיא נועדה להכשיר את הדור הבא לניהול יצירתי וביקורתי.


מה אפשר לעשות זה?


אם פעם חשבנו שתואר במדעי הרוח נותן בעיקר השכלה, היום ברור שהוא גם פותח דלתות. בסקר שנערך בקרב 200 מנכ"לים ומנכ"ליות ובתפקידי ניהול משאבי אנוש של חברות מובילות נמצא שברוב אפשרויות התעסוקה ישנה העדפה לחשיבה מחוץ לקופסא וקליטת נושאים חדשים מהר על פני ידע ספציפי ומקובע.
זאת ההזדמנות שלך להשתלב בכל מקום בכלכלה, בחברה ובחינוך שמחפשים בו השכלה רחבה, יכולת ניסוח וחשיבה ביקורתית ויצירתית. זה אומר הייטק, תעשייה, פרסום, מוסדות תרבות וחינוך, משרדי ממשלה, שלטון מקומי, עמותות ומלכ"רים.

 

איך אפשר ללמוד את זה?


התוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח היא תוכנית דו-חוגית שאפשר ללמוד יחד עם כל תוכנית דו-חוגית אחרת באוניברסיטת תל אביב. התוכנית מחולקת להקבצים: במהלך שלוש שנות הלימודים עליך לבחור 3 הקבצים מבין ההקבצים החוגיים (בתוך הפקולטה למדעי הרוח) והבין-תחומיים (כמו תרבות דיגיטלית, רטוריקה, לימודי ניהול ומחשבה כלכלית, לימודים אמריקאיים, פסיכואנליזה ועוד).

 

התואר המוענק:

 

B.A בתוכנית הרב תחומית במדעי הרוח

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: פרופ' יוחאי אופנהיימר
ימי קבלה: בתיאום מראש
יועץ התוכנית: ד"ר רונן צדקה
ימי קבלה: בתיאום מראש
עוזרת ניהולית: יעל דניאלי
03-6409072/3
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין גילמן חדר 459
מזכירת תלמידים: שירה פרנקל
03-6409072/3
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין גילמן חדר 459