תואר שני בלימודי מדיניות ציבורית

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
1082

תואר שני בלימודי מדיניות ציבורית: הכוח להחליט


חשבת אי פעם מה משותף למחירי הדירות בתל אביב ולמחירי הטיסות למיקונוס? מי אחראי על הקצאת קרקעות לבניה? או איך נחתמו הסכמי הגז? בתוכנית שלנו ילמדו אותך שהכל קשור אחד לשני.
מדיניות ציבורית נוגעת בכל תחום בחיים שלנו. היא עוסקת בקבלת החלטות בסקטור הציבורי, בהתנהלות של רשויות מקומיות מול תושביהן, במדיניות התכנון והדיור הממשלתית, נושאי אנרגיה וסביבה וסוגיות כלכליות ועסקיות.
רוצה להסתובב במסדרונות הממשל ולהבין איך זה עובד באמת? אם חלמת לעצב את ההחלטות של המחר, הגעת למקום הנכון. המסדרונות מחכים לך. 

 

למה אצלנו?

כי מדיניות ציבורית היא גם עניין אישי שנוגע לכולנו, ותוכנית הלימוד שלנו מעניקה לך הכשרה איכותית שתסייע לך להשתלב בסקטור הציבורי והפרטי והן במגזר המוסדות ללא כוונות רווח, תוך קידום סוגיות חשובות שיכולות להותיר חותם, להשפיע ולעשות שינוי אמיתי. לימודי התואר השני במסלול הדו שנתי מרוכזים ביום אחד בשבוע בלבד מה שמאפשר לך לשלב עבודה ותחומי עיסוק נוספים במקביל.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


תואר שני בלימודי מדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב מאפשר לך להשתלב במגוון תפקידים במשרדי הממשלה, ברשויות המקומיות, בחברות ממשלתיות, בגופים שונים במגזר השלישי ובארגונים מובילים במשק הישראלי. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני בלימודי מדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב ניתן להגיע עם תואר ראשון בכל תחום שהוא, בציון גמר 78 לפחות, ממוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה ולעבור ריאיון אישי. הקבלה היא למסלול ללא עבודת גמר וניתן לעבור במהלך הלימודים למסלול עם עבודת גמר בכפוף לתנאי המעבר. 

 
התואר המוענק:

.M.A במדיניות ציבורית - התמחות במדיניות, תכנון ועיצוב עירוני

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
מנהלת החוג: secpub@tauex.ac.il
03-6409705, 03-6409524
ימי קבלה: א' - ה'
שעות: 10:00 - 15:00
בניין נפתלי, חדר 057