תואר ראשון בלימודי חינוך

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו-חוגי
0723 מסלול 0000

תואר ראשון בלימודי חינוך: בחזית המחקר לשינוי פני המחר. כי חינוך זה לא רק בית ספר.

תמיד חלמת להוביל, ליזום ולשנות באמת – בתוך מערכת החינוך ומחוץ לה, במסגרות חינוך לא פורמליות? רוצה להתנסות במחקר, בתכנון ובביצוע מיזמים חדשניים בשטח? רוצה לדעת איך לחנך לעתיד דיגיטלי, ואיך ליישם טכנולוגיות חדשניות בהוראה ובלמידה בכל הגילאים? אם כן, התואר בחינוך מיועד בשבילך! חינוך הוא ממש לא רק בבית ספר, והוא לא נגמר בי"ב. בתנועות נוער, במתנ"סים, באוכלוסיות ותיקות, בהכשרת עובדים – חינוך הוא מסע שמטרתו שינוי החברה, והמסע שלך מתחיל כאן.


 
למה אצלנו?

כי בית הספר לחינוך באוניברסיטת תל אביב הוא אחד המוסדות המובילים בתחום, עם תוכנית לימודים חדשה הכוללת דיסציפלינות שונות כמו התפתחות, וטכנולוגיה וחברה. אצלנו בתואר תהיה לך גם הזדמנות להתנסות בעבודה יישומית בשטח, תוך רכישת כלים וידע עדכניים, לפתח את כישורי המנהיגות והיזמות שלך, ולהיחשף לחשיבה ביקורתית ורב-גונית על ההתערבות החינוכית.
 


מה אפשר לעשות עם זה?

עם תואר ראשון בחינוך אפשר להשתלב במערכות חינוך פורמליות ולא-פורמליות, בהייטק חינוכי (כמו מט"ח למשל), בעמותות ובארגונים פילנטרופיים, בארגונים עסקיים העוסקים בחינוך, בחינוך לאוכלוסיות מבוגרות, בחינוך לאוכלוסיות עם לקויות למידה ועוד. אפשרות אחרת היא לשלב את לימודי התואר הראשון בחינוך עם תעודת הוראה – ולהיכנס לכיתות ממש. ואפשרות שלישית היא להמשיך ולחקור איתנו את המסע אל העתיד בתארים מתקדמים בבית הספר לחינוך.


 
איך אפשר ללמוד את זה?

תואר ראשון בחינוך באוניברסיטת תל אביב הוא תוכנית מורחבת  (דו-חוגית).בתואר צריך לבחור אשכול אחד להתמקד בו: אשכול תהליכי התפתחות ולמידה, ששם דגש על התפתחות עם ובלי צרכים מיוחדים, ואשכול חינוך וטכנולוגיה בחברה משתנה – שמדגיש את הלמידה בחברה טכנולוגית, בדגש על יזמות וחדשנות בחינוך.
 
ניתן לבחור בחירה אחת מבין האפשרויות הבאות: 
אשכול תהליכי התפתחות ולמידה  - מסלול 0201

חינוך וטכנולוגיה בחברה משתנה - 0205
מועמדים שלא החליטו בשלב הרישום יבחרו במסלול - 0000 ויוכלו לבחור מסלול לקראת השנה השנייה ללימודים.
 


התואר המוענק:


B.A בחינוך
 

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
עוזרת מנהלית: אודליה בכר
03-6408459
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין שרת, חדר 401 א