לימודי גנטיקה לתואר שני – English track

לימודי גנטיקה לתואר שני – English track

  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • מבנה התכנית
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 2
מתכונת לימודים: מחקרי
פתוח לרישום:
תואר שני בגנטיקה (04xx מסלול 0210)

 

התואר המוענק:

M.Sc  בגנטיקה

לימודי גנטיקה לתואר שני
לימודי גנטיקה לתואר שני

לימודי גנטיקה לתואר שני מאפשרים הצצה אל עולמו של המחקר המולקולרי

  • מסלול בין-תחומי הפתוח לתלמידי מוסמך מכל בתי הספר בפקולטה
  • הסטודנטים יחשפו למחקר החדיש ביותר
  • צבירת נסיון מדעי שמאפשר להצטרף לתעשיה הביוטכנולוגית, לעבודה בבתי חולים ולתפקידים ביעוץ גנטי.

 

המסלול ללימודי גנטיקה מיועד לתלמידים בעלי תואר ראשון בתחום מדעי החיים או תחומים קרובים, העומדים בתנאי הקבלה לתואר שני בפקולטה למדעי החיים.

 

אודות התכנית

אנו חיים בעידן הפוסט-גנומי: התקדמות טכנולוגית אפשרה את הפיענוח של רצף הגנום של האדם ושל מינים רבים. הגנטיקה והגנומיקה הן שתי הדיסציפלינות העומדות היום במרכז המחקר הביולוגי, עם השלכות להבנה של כל התהליכים הבסיסיים של התא ולמציאת תרופות למחלות תורשתיות ולסרטן. כלים גנטיים המשלבים ביולוגיה מולקולרית הם היום חוד החנית של המחקר הבסיסי ו היישומי. ביוטכנולוגיה מתוחכמת בחברות סטרט-אפ ובתעשיה הביו-פרמצבטית מושתתת על בסיס כלים אלה.

המסלול לתואר שני בגנטיקה מאפשר הצצה אל עולמו של המחקר המולקולרי. תכנית ללימודי גנטיקה תספק תשתית של קורסים אינטרדיסציפלינריים מיוחדים ופרויקטים מחקריים  כך שתענה על צרכיהם של תלמידי מוסמך בעלי תואר ראשון בביולוגיה, כימיה או במדעים מדויקים. התכנית ללימודי גנטיקה בנויה באופן  שיבטיח כי עד סוף המאסטר, הסטודנטים יחשפו למחקר הבסיסי החדיש ביותר, ויצברו ניסיון מדעי אשר יאפשר להם להצטרף לתעשייה הביוטכנולוגית , לעבודה בבתי חולים או להמשיך את הלימודים לדוקטוראט.

המסלול ללימודי גנטיקה לתואר שני הוא מסלול בין-תחומי הפתוח לתלמידי מוסמך מכל בתי הספר בפקולטה. תלמיד המבצע עבודת מסטר בכל נושא הקשור בגנטיקה (במובן הרחב ביותר, כולל ביולוגיה מולקולרית, ביטוי גנים, אבולוציה, ביולוגיה חישובית, התפתחותית, ביולוגיה של מערכות, חקר הסרטן וכו') יכול להצטרף.

לייעוץ ולפרטים נוספים

פרופ' מרטין קופייק
6409031 03
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>