תואר שני בלימודי ביטחון

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
1052

תואר שני בלימודי ביטחון: לרכוש חשיבה אסטרטגית


התוכנית לתואר השני בלימודי ביטחון מעניקה בסיס תיאורטי מוצק ורחב בביטחון לאומי, אסטרטגיה וצבא, ובכל מה שביניהם: הבנה מערכתית של קונפליקטים גלובליים ואזוריים במאה ה-21, חשיבה אסטרטגית, תיאוריות ודוקטרינות צבאיות, המערכת הבינלאומית וטכנולוגיה צבאית. התוכנית שלנו תעניק לך מבט על שדה הלוחמה העתידי וכלים להבנת קונפליקטים צבאיים במאה ה-21. 


למה אצלנו?


כי תוכנית הלימודים שלנו היא המובילה בתחומה בארץ ובעלת מוניטין בינלאומי. סגל המרצים שלנו עשיר ומגוון, בעלי ידע תיאורטי וניסיון מעשי, והקורסים שלנו מתמקדים במגוון רחב של נושאים, החל מהמאבקים המעצמתיים לעליונות גלובלית, המשך בקונפליקטים במזרח התיכון, לוחמת סייבר וטכנולוגיה צבאית, נשק אסטרטגי, מודיעין, טרור  ולוחמה מיוחדת, וכל זה רק חלק... 


מה אפשר לעשות עם זה?


תואר שני בלימודי ביטחון באוניברסיטת תל אביב מעשיר את בסיס הידע ורוחב האופקים שלך בכלל בתחומים רלבנטיים באופן מתמיד במדינת ישראל, ומאפשר גם השתלבות עמוקה טובה יותר בקהילת הביטחון - החל מגופי הביטחון עצמם ועד התעשייה הביטחונית.

 
איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני בלימודי ביטחון באוניברסיטת תל אביב, נדרש תואר ראשון בכל תחום שהוא ממוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. לסטודנטים שישיגו במהלך הלימודים בתוכנית הישגים מצוינים תוצע, תחת תנאים מסוימים, גם אפשרות למעבר לתואר מחקרי עם עבודת גמר. 


התואר המוענק:


M.A בלימודי ביטחון

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: פרופ' אביתר מתניה
ימי קבלה: בתיאום מראש
מזכירות החוג: פנינה משה
03-6406185
ימי קבלה: א'-ה'
שעות: 16:30-10:00
בניין נפתלי, חדר 512