תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה ומדעי המחשב במסגרת ביה"ס למדעי המוח

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו-חוגי
1513

תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה ומדעי המחשב עם הדגש במדעי המוח: המחשב המדהים ביותר


אי פעם הבטת בלפטופ שלך וחשבת איך הוא שונה ואיך הוא דומה למוח שלך? אי פעם תהית איך אפשר לעדכן את תוכנת המוח, להריץ עליו אנטי-וירוס או פשוט לחבר אותו למחשב? אם כן, מקומך אתנו בתוכנית למצטיינים בפסיכולוגיה ומדעי המחשב עם הדגש במדעי המוח. זאת ההזדמנות שלך לחקור את המכונה המופלאה ביותר מהזווית החישובית וההתנהגותית-קוגניטיבית מהדיציפלינות: ביולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, פיזיקה והנדסה.

 

למה אצלנו?


כי כל תוכנית ההצטיינות הזאת נולדה מתוך המחקרים המטורפים של הסגל שלנו, שהביא בשנים האחרונות להבנה חדשה ומעמיקה של פעילות מערכת העצבים. זאת ההזדמנות שלך להצטרף לחזית המחקר העולמית בהבנת פעילות המוח ולהשתלב בכל אחת מכ- 120 המעבדות למדעי המוח בפקולטות השונות (מדעי החיים, רפואה, הנדסה, מדעים מדויקים, מדעי הרוח, ניהול וחינוך), או באחד מבתי החולים המסונפים לאוניברסיטה ולהשתתף בפריצת הדרך הבאה.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


התוכנית תספק לך הכשרה אקדמית בפסיכולוגיה, במדעי המחשב ובמדעי המוח ברמה הקוגניטיבית וההתנהגותית: בעזרת כלים מתמטיים וחישוביים שממדלים את התהליכים האלה. עם התואר שלנו אפשר להמשיך לתואר שני או לדוקטורט במדעי המוח, במדעי המחשב ובפסיכולוגיה, או לצאת לשוק העבודה ולהשתלב במוסדות להשכלה גבוהה, במכוני מחקר, במוסדות רפואה, בתעשיות ביוטכנולוגיות ונוירוביולוגיות או בהייטק (מחקר ופיתוח של בינה מלאכותית, עיבוד אותות וממשקי אדם-מכונה).

 


איך אפשר ללמוד את זה?


תוכנית הצטיינות זו נותנת לך תואר דו-חוגי מהחוג לפסיכולוגיה ומבית הספר למדעי המחשב, עם קורסים ייעודיים במדעי המוח מבית הספר סגול למדעי המוח. הלימודים נמשכים שלוש שנים, וכוללים התנסות במחקר בשנה השלישית במסגרת סדנה במדעי המחשב הנערכת באחת מהמעבדות לחקר מדעי המוח בכל רחבי הקמפוס, או  בבתי החולים המסונפים. ויש גם מסלול הצטיינות מיוחד לתואר ראשון ושני בארבע שנים במקום בחמש. 

 

התואר המוענק:

B.Sc במדעי המחשב דו חוגי עם פסיכולוגיה 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
פסיכולוגיה: ד"ר יערה ישורון דישון
מדעי המחשב: פרופ' אמיר גלוברזון
מזכירות ביה"ס למדעי המוח: אורית דן