תואר ראשון במדעים דיגיטליים להיי-טק

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו-חוגי
0560 מסלול 0000

תואר ראשון במדעים דיגיטליים להיי-טק: ההיי-טק צריך את היצירתיות שלך


אי פעם חשבת לעבור להיי-טק – אבל בסטייל שלך? הגעת למקום הנכון. התוכנית למדעים דיגיטליים להיי-טק נפתחה לפני כחמש שנים, בעידוד התעשייה והמועצה להשכלה גבוהה, כתוכנית פורצת דרך וראשונה מסוגה בישראל.
תוכנית הלימודים שלנו מעניקה הכשרה טכנולוגית המכוונת לסטודנטיות וסטודנטים המגיעים מרקעים שונים ובעלי תחומי עניין מגוונים, במטרה לאפשר להם להשתלב בחברות ההיי-טק ולהביא איתם רקע רחב, חדשנות ויצירתיות. בתוכנית שלנו אפשר למצוא כמעט כל שילוב אפשרי, כמו מדע המדינה, ניהול, כלכלה, חשבונאות, פסיכולוגיה, ביולוגיה, משפטים, פילוסופיה, תקשורת, בלשנות, אמנות, מוזיקה. תעשיית ההיי-טק מחפשת אותך ואת הרקע המיוחד שלך. זאת ההזדמנות שלך לעשות קפיצת ראש – ולעבור להיי-טק.

 

למה אצלנו?


התוכנית שלנו היא תוכנית ייחודית וחלוצית. זאת תוכנית צעירה ומתפתחת, גם בסגל האקדמי וגם בסגל המנהלי, עם הקפדה על רמה אקדמית גבוהה תוך התאמה מתמדת לצרכים המשתנים של התעשייה.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


לעבור להיי-טק!

 

איך אפשר ללמוד את זה?


התוכנית נלמדת כחוג לאחר תואר ראשון (במתכונת מהירה ניתן לסיים את הלימודים בתוך שלושה סמסטרים), או במתכונת של תואר דו-חוגי (שלוש שנים). תוכנית הלימודים של התואר מתמקדת בדאטה ובמחשבים. תחום הדאטה כולל קורסים בסטטיסטיקה, למידת מכונה, מערכות מידע ובסיסי נתונים – המהווים כלים שימושיים כדי להתמודד עם עולם הביג דאטה. בתחום המחשבים נלמדים קורסים במבני נתונים ואלגוריתמים, בחומרה, וכמובן קורסי תכנות בשפת C ובפייתון. בנוסף הלימודים כוללים לימודי רקע במתמטיקה וקורסי בחירה בתחומים שונים. בחצי השנה האחרונה של הלימודים יש פרויקט בתעשייה, כלומר בחברת היי-טק או באירגון ציבורי אחר: אנחנו נקשר אותך לחברה מתאימה, מה שיספק לך גם ניסיון ממשי וגם אחלה שורה בקורות החיים.


התואר המוענק:


B.Sc  במדעים דיגיטליים להיי-טק

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים