לימודי תקשורת תואר ראשון

לימודי תקשורת תואר ראשון

ללמוד את מקצועות העתיד במרכז התקשורת של ישראל
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
שנות לימוד: 3
מתכונת לימודים: דו חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בתקשורת (1085)

 

התואר המוענק:

B.A בתקשורת

לימודי תקשורת תואר ראשון
לימודי תקשורת תואר ראשון

מגדירים מחדש את לימודי התקשורת

מה הופך סרטון יוטיוב לוויראלי?   איך רוכשים את המיומנות החשובה ביותר היום במקצועות השיווק והפרסום -  Storytelleing ? איך גורמים לגולשים באתרי חדשות להקליק על כותרות ולהיכנס פנימה? האם הרשתות החברתיות משפיעות על הפוליטיקה – ומושפעות ממנה? איך אוספים עוקבים בטוויטר? והאם עיתונים המודפסים על נייר הם שריד ארכיאולוגי מיושן, והבלוגרים הם העיתונאים החדשים? 

 

תחומי העיתונות , הפרסום ,יחסי הציבור ואסטרטגיה משתנים ומתחדשים ללא הרף. אתם מקדישים שעות רבות בכל יום למכשיר הסלולרי, מבלים ברשתות חברתיות, מצייצים, משתפים ומסמסים. אתם חיים תקשורת ואם אתם גם אוהבים תקשורת, בואו להבין את כללי המשחק שלה ולהשתלב בעולם החדש הזה - הן כחוקרים והן כאנשי מקצוע. אנשי התקשורת קובעים סדר יום, חושפים עוולות, מקדמים אג'נדות, מזהים טרנדים ומעוררים מודעות לתופעות חשובות. אם חשוב לכם להשפיע ויש לכם מה להגיד בפלטפורמות השונות: עיתונות, פרסום, דוברות ואסטרטגיה, ואם אתם רוצים להיות אנשי עסקים, פסיכולוגים, משפטנים או לעבוד בשירות הציבורי, אתם בוודאי יודעים: בעולם של היום, הבנה מעמיקה בתקשורת היא תנאי הכרחי להצלחה.

 

תואר ראשון בתקשורת  באוניברסיטת תל אביב, יעניק לכם הכשרה שתאפשר לכם להשתלב בעולם החדש הזה - הן כחוקרים והן כאנשי מקצוע. מטרת הלימודים בחוג היא כפולה: מצד אחד, כאן תלמדו איך להבין ולנתח את מכלול התופעות של תקשורת אנושית, בהקשריה החברתיים, הפסיכולוגיים, הכלכליים, הפוליטיים והטכנולוגיים, לאורך ההיסטוריה ולקראת העתיד. במקביל, כאן תלמדו ותשכללו מיומנויות תקשורתיות במגוון תחומים –שכנוע בתקשורת בין אישית, הפקת חדשות בפלטפורמות דיגיטליות, ניהול מידע בעולם משתנה ועוד.

 

לימודי תקשורת כוללים קורסים בנושאים מגוונים מתוך מדעי התקשורת – תרבות רשת, כלכלה בעידן דיגיטלי, ניהול מידע, תקשורת בין אישית, השפעה תקשורתית, ועוד. כמו כן, נערכות סדנאות בנושאי עיתונות דיגיטלית, אסטרטגיה תקשורתית, פרסום, יחסי ציבור, שיווק און-ליין, ניהול מידע, מיתוג ברשת וכן הלאה.  התכנית מאפשרת קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי בהינתן תנאים מתאימים.

בעקבות עולם התקשורת המתחדש

תיאוריה זו הפרקטיקה החדשה

תואר ראשון בתקשורת של אוניברסיטת תל-אביב מכין אתכם לעולם התקשורת העתידי. אוניברסיטת תל אביב היא המוסד האקדמי היחיד בישראל שמפגיש לימודי תואר ראשון בתקשורת יחד עם סדנאות מעשיות בתחומי הפרסום, העיתונות דיגיטלית, והאסטרטגיה התקשורתית.

אנו מאמינים שבסיס תיאורטי חזק, יחד עם התנסות בשטח, יקנו לכם תואר שלם ואיכותי, שאיתו תוכלו להתקדם בעולם התקשורת (או בכל תחום אחר בו תבחרו לעסוק), ולהסתגל לשינויים שעתידים להתרחש בעולם הדינמי הזה.

כבוגרי לימודי תואר ראשון בתקשורת, תיהנו מהערך המוסף שמקנה לכם תואר אוניברסיטאי. מחקרים מראים שמעסיקים מעדיפים בוגרי אוניברסיטאות, ואת אלה של אוניברסיטת תל אביב במיוחד, הן בעת הגיוס והן בתנאי השכר. בנוסף, במהלך הלימודים תוכלו לשלב חוג נוסף מתוך המבחר הגדול של אוניברסיטת תל אביב כמו ניהול, כלכלה, או מדעי המחשב – ולהרחיב יותר את הידע שלכם ואת אופקי הקריירה העתידיים שלכם.

 

מלגות ללימודי תקשורת 

לבדיקת זכאות למענק הצטיינות »

 

קבלה ללימודי תקשורת ללא פסיכומטרי


סטודנטים מספרים איך זה ללמוד באוניברסיטת תל אביב!

 

ליאת בארייב

דו חוגי תקשורת וכלכלה

אופנה היא התשוקה שלה, ובקרוב יהיה לה מותג משלה בתחום הלייף סטייל.

הכירו את ליאת. לפרטים >>

 

 


נוי שלי

דו חוגי תקשורת וניהול

יום אחד היא תנהל את האמנים הכי גדולים, ובינתיים היא משתדלת לעבור את תקופת הבחינות בלי סטרס מיותר. הכירו את נוי. לפרטים >> 

 

 

 


דפנה דביר

דו חוגי תקשורת ומדע המדינה

היא הגיעה לאוניברסיטה בגלל אחותה הגדולה וחולמת לכבוש את עולם הפרסום בסערה. הכירו את דפנה. לפרטים >>

 

 

 

 

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

ייעוץ אקדמי: ד"ר תמר אשורי
ימי קבלה:
בתיאום מראש
בניין נפתלי, חדר 708
03-6405861
ייעוץ בענייני קבלה: תמי יערי
ימי קבלה:
בתיאום מראש. ניתן לקבל גם ייעוץ טלפוני
בניין נפתלי, חדר 301
לייעוץ 03-6409730
מזכירות סטודנטים: גב' סברינה אונגר
ימי קבלה:
בתיאום מראש
מה לשלב עם תקשורת?
צירופים דו-חוגיים אפשריים
x
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive