לימודי תקשורת תואר ראשון

לימודי תקשורת תואר ראשון

ללמוד את מקצועות העתיד במרכז התקשורת של ישראל
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
שנות לימוד: 3
מתכונת לימודים: דו חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בתקשורת (1085)
לימודי תקשורת תואר ראשון
לימודי תקשורת תואר ראשון

מגדירים מחדש את לימודי התקשורת

מה הופך סרטון יוטיוב לוויראלי? למה אנחנו מבלים כל כך הרבה זמן באינטרנט? איך גורמים לגולשים באתרי חדשות להקליק על כותרות ולהיכנס פנימה? האם הרשתות החברתיות משפיעות על הפוליטיקה – ומושפעות ממנה? איך אוספים עוקבים בטוויטר? והאם עיתונים המודפסים על נייר הם שריד ארכיאולוגי מיושן, והבלוגרים הם העיתונאים החדשים? 

 

עולם התקשורת עובר בימים אלה מהפכה חסרת תקדים. אתם מקדישים שעות רבות בכל יום למכשיר הסלולרי, מבלים ברשתות חברתיות, מצייצים, משתפים ומסמסים. אתם חיים תקשורת ואם אתם גם אוהבים תקשורת, בואו להבין תקשורת ולהשתלב בעולם החדש הזה - הן כחוקרים והן כאנשי מקצוע. אנשי התקשורת קובעים סדר יום, חושפים עוולות, מקדמים אג'נדות, מזהים טרנדים ומעוררים מודעות לתופעות חשובות. אם חשוב לכם להשפיע ויש לכם מה להגיד, זאת הדרך שלכם. ואם אתם רוצים להיות אנשי עסקים, פסיכולוגים, משפטנים או לעבוד בשירות הציבורי, אתם בוודאי יודעים: בעולם של היום, הבנה מעמיקה בתקשורת היא תנאי הכרחי להצלחה.

 

תואר ראשון בתקשורת  באוניברסיטת תל אביב, בשילוב מורי "כותרת", יעניק לכם הכשרה שתאפשר לכם להשתלב בעולם החדש הזה - הן כחוקרים והן כאנשי מקצוע. מטרת הלימודים בחוג היא כפולה: מצד אחד, כאן תלמדו איך להבין ולנתח את מכלול התופעות של תקשורת אנושית, בהקשריה החברתיים, הפסיכולוגיים, הכלכליים, הפוליטיים והטכנולוגיים, לאורך ההיסטוריה ולקראת העתיד. במקביל, כאן תלמדו ותשכללו מיומנויות תקשורתיות במגוון תחומים –שכנוע בתקשורת בין אישית, הפקת חדשות בפלטפורמות דיגיטליות, ניהול מידע בעולם משתנה ועוד.

 

לימודי תקשורת כוללים קורסים בנושאים מגוונים מתוך מדעי התקשורת – תרבות רשת, כלכלה בעידן דיגיטלי, ניהול מידע, תקשורת בין אישית, השפעה תקשורתית, ועוד. כמו כן, נערכות סדנאות בנושאי עיתונות דיגיטלית, אסטרטגיה תקשורתית, פרסום, יחסי ציבור, שיווק דיגטאלי, ניהול מידע, מיתוג ברשת וכן הלאה.  התכנית מאפשרת קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי בהינתן תנאים מתאימים.

בעקבות עולם התקשורת המתחדש

תיאוריה זו הפרקטיקה החדשה

אתם יכולים ללמוד רק איך עושים תקשורת וכך תוכלו לתפעל את אמצעי התקשורת של היום, אבל בלימודי תקשורת באוניברסיטת תל אביב אנו מזמינים אתכם גם להבין אותה. תואר ראשון בתקשורת של אוניברסיטת תל-אביב יכין אתכם לעולם התקשורת העתידי. אוניברסיטת תל אביב היא המוסד האקדמי היחיד בישראל שמפגיש לימודי תואר ראשון בתקשורת יחד עם סדנאות מעשיות בנושאי עיתונות דיגיטלית, אסטרטגיה תקשורתית, פרסום, יחסי ציבור, שיווק דיגטאלי, ניהול מידע, מיתוג ברשת ועוד.


אנו מאמינים שבסיס תיאורטי חזק, יחד עם התנסות בשטח, יקנו לכם תואר שלם ואיכותי, שאיתו תוכלו להתקדם בעולם התקשורת (או בכל תחום אחר בו תבחרו לעסוק), ולהסתגל לשינויים שעתידים להתרחש בעולם הדינמי הזה.

 

מה חדש בחוג לתקשורת של אוניברסיטת תל אביב?

  • בהתאם לזמנים המשתנים ולחידושים בתקשורת - ריעננו את תכנית הלימודים והוספנו קורסים תיאורטיים חדשים בנושאי תרבות רשת, העידן הדיגיטלי, ניהול מידע ועוד.
  • בשיתוף פעולה ייחודי עם מורי "כותרת" - בית הספר שהוביל את לימודי העיתונאות בישראל - פיתחנו סדנאות מעשיות כחלק מתכנית הלימודים של התואר הראשון.
  • גייסנו את מיטב חוקרי התקשורת ואנשי התקשורת בארץ- נבחרת מנצחת שתלווה אתכם לאורך כל התואר.
  • הקמנו את "כותרת", אתר החדשות של החוג, שיאפשר לכם להתנסות בכתיבה, תחקיר, צילום ופרשנות. כך, כבר במהלך הלימודים תכינו את תיק העבודות שלכם, ותצברו ניסיון איכותי בעולם התקשורת העכשווי.

 

כבוגרי לימודי תואר ראשון בתקשורת, תיהנו מהערך המוסף שמקנה לכם תואר אוניברסיטאי. מחקרים מראים שמעסיקים מעריכים בוגרי אוניברסיטאות, ואת אלה של אוניברסיטת תל אביב במיוחד, הן בעת הגיוס והן בתנאי השכר. בנוסף, במהלך הלימודים תוכלו לשלב חוג נוסף מתוך המבחר הגדול של אוניברסיטת תל אביב כמו ניהול, כלכלה, או מדעי המחשב – ולהרחיב יותר את הידע שלכם ואת אופקי הקריירה העתידיים שלכם.

 

מלגות ללימודי תקשורת 

ציון ההתאמה שלך גבוה מ -670? הינך זכאי/ת למענק הצטיינות »

 

קבלה ללימודי תקשורת ללא פסיכומטרי


סטודנטים מספרים איך זה ללמוד באוניברסיטת תל אביב!

 

ליאת בארייב

דו חוגי תקשורת וכלכלה

אופנה היא התשוקה שלה, ובקרוב יהיה לה מותג משלה בתחום הלייף סטייל.

הכירו את ליאת. לפרטים >>

 

 


נוי שלי

דו חוגי תקשורת וניהול

יום אחד היא תנהל את האמנים הכי גדולים, ובינתיים היא משתדלת לעבור את תקופת הבחינות בלי סטרס מיותר. הכירו את נוי. לפרטים >> 

 

 

 


דפנה דביר

דו חוגי תקשורת ומדע המדינה

היא הגיעה לאוניברסיטה בגלל אחותה הגדולה וחולמת לכבוש את עולם הפרסום בסערה. הכירו את דפנה. לפרטים >>

 

 

 

 

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

ייעוץ אקדמי: ד"ר תמר אשורי
ימי קבלה:
בתיאום מראש
בניין נפתלי, חדר 702
03-6405861
ייעוץ בענייני קבלה: תמי יערי
ימי קבלה:
בתיאום מראש
בניין נפתלי, חדר 301
03-6409730
מזכירות סטודנטים: גב' סברינה אונגר
ימי קבלה:
בתיאום מראש
מה לשלב עם תקשורת?
צירופים דו-חוגיים אפשריים
x
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive