לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה תואר שני

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה תואר שני

הכשרת הדרג המוביל במחקר ובפיתוח בתעשיות הטכנולוגיה העילית
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • מבנה התכנית
  • תעסוקה
שנות לימוד: 2
מתכונת לימודים: עיוני/מחקרי
פתוח לרישום:
תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה (0510)

 

התואר המוענק:

M.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה תואר שני
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה תואר שני
  • מסלול לימודים רב-תחומי
  • תכנית ברמה בינלאומית - משתווה ברמתה למיטב התכניות של האוניברסיטאות המובילות בארה"ב

 

מגוון רחב של תחומי התמחות:

למידת מכונה  » תקשורת » הנדסת הספק » עיבוד אותות » אופטיקה ואלקטרואופטיקה » בקרה » התקנים וחומרים אלקטרוניים » מחשבים » אלקטרומגנטיות וקרינה » הנדסת פלסמה » עיבוד תמונה וראייה ממוחשבת 

 

אפשרויות תעסוקה:

שילוב בתעשייה המתקדמת במגוון תפקידים: מחקר, פיתוח,  שיווק וניהול בחברות טכנולוגיה עילית בתחומי התקשורת, ביטחון, אנרגיה, מחשבים, רפואה, רכב, ועוד

 

אודות התכנית

 

ביה"ס להנדסת חשמל ואלקטרוניקה בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל-אביב זכה לקבל מהוועדה להערכת איכות של המועצה להשכלה גבוהה את השבחים : "איכות התכניות להנדסת חשמל בטכניון ובאוניברסיטת תל-אביב הינה בת-השוואה לאלו של מיטב התכניות להנדסת חשמל באוניברסיטאות הטובות ביותר בארה"ב".

 

מטרת הלימודים

 

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה מיועדים להכשיר את הדרג המוביל במחקר ובפיתוח בתעשיות ה- High-Tech של שנות ה- 2000 וזאת באמצעות:

  • העמקת וביסוס הידע ההנדסי והמדעי בתחומי הנדסת חשמל. התכנית לתארים מתקדמים באה לענות על הצרכים של תעשיית ההיי-טק המודרנית הדורשת מהנדסים ומדענים השולטים בנושאים רבים שאינם נלמדים בתכנית התואר הראשון, וכן התמחויות בנושאים ספציפיים שמקומן הטבעי הוא בלימודי ההמשך על בסיס הידע המוקדם בתואר הראשון.
  • הכשרת חוקרים, מדענים ומובילים טכנולוגיים, ולצורך כך תכנית הלימודים מספקת את הבסיס הנדרש לצורך מחקר מדעי מתקדם המוביל לתואר שני ולדוקטורט.

תכנית בית הספר מאפשרת מצד אחד להעמיק בתחומים מוגדרים ומצד שני נותנת גמישות לבחור נושאי לימוד מתוך כל ספקטרום הנושאים בביה"ס וכך ליצור מסלול לימודים רב-תחומי.

לייעוץ ולפרטים נוספים

מזכירות תואר שני אורית גוטרמן
בניין וולפסון להנדסה מכנית,חדר 110
03-6406869
מזכירות תואר שני ליאת כהן
בניין וולפסון להנדסה מכנית,חדר 112
03-6405791
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive