תואר שני בלימודי הנדסת חשמל

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי
0510

תואר שני בהנדסת חשמל: קפיצה קוונטית אל העתיד


תואר שני בהנדסת חשמל מעניק לך את הידע ואת הניסיון בתחומי הטכנולוגיה שמניעים את הגלגלים של  החברה המודרנית במאה ה-21. החל מסיבים אופטיים ואינטרנט מהיר, דרך טלפונים חכמים, מכוניות חכמות ואנרגיה מתחדשת. הנדסת חשמל נדרשת בכל מקום שבו החדשנות פורחת. התוכנית שלנו עוסקת במגוון של נושאים מתקדמים הנמצאים במנעד הרחב שבין פיזיקה, מתמטיקה, עיבוד אותות, בקרה, מדעי המחשב והתקנים אלקטרוניים. רוצה להרחיב את הידיעות שלך באינספור נושאים מרתקים שנוגעים לטכנולוגיה של ימינו? להשתלב במבחר רחב של משרות מעניינות ומתגמלות? לעסוק במחקר פורץ דרך? ובכן, הגעת למקום הנכון. 

 

למה אצלנו?


התוכנית שלנו באה לענות על הצרכים של תעשיית ההיי-טק ובמקביל להכשיר את הדור הבא של חוקרים ומדענים במגוון תחומים טכנולוגיים מרתקים. הקורסים בתוכנית עוסקים בנושאים מתקדמים שלא נלמדו במהלך התואר הראשון. אצלנו, ניתן לקבל את הבסיס הנדרש לצורך מחקר מדעי מתקדם המוביל לתואר שני ולדוקטורט. צוות ההוראה שלנו הוא בינלאומי ומוביל בתחומו, ויאפשר לך למצוא את תחום ההתמחות שמתאים לך ואשר יהווה עבורך מקפצה להשתלבות בתעשיות השונות. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?


תואר שני בהנדסת חשמל מאפשר השתלבות בתעשייה המתקדמת במגוון תפקידים: מחקר, פיתוח, שיווק וניהול בחברות טכנולוגיה עילית בתחומי התקשורת, ביטחון, אנרגיה, מחשבים, רפואה, רכב ועוד. בנוסף התואר מאפשר קבלה לדוקטורט בתחומי הנדסת חשמל, פיזיקה, מדעי המחשב, מדעי נתונים ועוד, במוסדות להשכלה גבוהה המובילים בארץ ובעולם. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?

 

אנחנו מציעים תוכנית רב תחומית שמאפשרת לבחור נושאי לימוד מתוך כל ספקטרום הנושאים ותחומי ההתמחות שקיימים אצלנו: למידת מכונה, תקשורת, הנדסת הספק, עיבוד אותות, אופטיקה ואלקטרואופטיקה, בקרה, התקנים וחומרים אלקטרוניים, מחשבים, אלקטרומגנטיות וקרינה, הנדסת פלסמה, עיבוד תמונה וראייה ממוחשבת. 

 

התואר המוענק:


.M.Sc בהנדסת חשמל

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
לקבלת מידע נוסף יש לפתוח פניה במערכת הפניות בנושא: רישום/קבלה