תואר שני בלימודי סיעוד

תואר שני
2 שנות לימוד
ללא עבודת גמר
0163 מסלול 0000

תואר שני בלימודי סיעוד: בואו אלינו, אחים ואחיות 


תהית פעם מה גורם לאנשים לוותר על חיסון נגד קורונה? רוצה לבדוק איך טכנולוגיות חדשות יכולות לשפר את הקשר בין אחים ואחיות ובין המטופלים? אולי הטכנולוגיה דווקא פוגעת בתקשורת ביניהם? אם ענית כן, סימן שתפור עליך ללמוד לתואר שני בסיעוד. החוג לסיעוד באוניברסיטת תל אביב הוא הגדול ביותר בישראל והראשון שמאפשר לשלב בין ידע אקדמי עשיר לבין העבודה הקלינית שלך במערכת הבריאות כבר במהלך הלימודים. אצלנו שמים דגש מיוחד על מחקר איכותי ומתקדם בתחום הבריאות, ועל האופן בו אחים ואחיות אקדמאים יכולים להשפיע על תהליכי קבלת ההחלטות האלו. 


למה אצלנו?


כי הלימודים לתואר השני באוניברסיטת תל אביב יציידו אותך במגוון רחב ביותר של כלים לצורך מתן טיפול רפואי איכותי ויעיל וגם יחשפו אותך לכיווני מחקר חדשים ומרתקים לטובת עבודת מחקר עצמאית בתחום הבריאות בעתיד. אנחנו מציעים לך לבחור באחד מבין שני המסלולים הבאים: מסלול מנהל – שנועד להקנות לך ידע ומיומנויות למילוי מגוון תפקידי ניהול בתחומי הבריאות והסיעוד, ומסלול בריאות נשים ומשפחה – שנועד לפתח מנהיגות קלינית בסיעוד. לימודי התואר השני אצלנו מרוכזים ביום אחד בשבוע בלבד, מה שמאפשר לך לשלב עבודה ותחומי עיסוק נוספים במקביל. 


מה אפשר לעשות עם זה?


תואר שני בלימודי סיעוד באוניברסיטת תל אביב מאפשר לך להשתלב בשורה של תפקידים בכירים במערכת הבריאות על כלל היבטיה: בתי חולים, מרפאות חוץ, מרפאות קהילה ועוד, זאת תוך קביעת מדיניות הטיפול במסגרות השונות וחתירה לשיפור מתמיד של איכות השירות המוענק. כמו כן, התואר השני מאפשר לך לעסוק בהוראה בבתי ספר אקדמיים לאחים ואחיות/מוסדות אקדמיים או לתרום לקידום המחקר בתחום הבריאות על כלל מרכיביו. 


איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני בסיעוד באוניברסיטת תל אביב צריך תואר ראשון בסיעוד, או שנת השלמה לבעלי תואר ראשון מוכר מתחום אחר, ותעודת רישום כאח מוסמך או אחות מוסמכת מטעם משרד הבריאות. בנוסף, כדי להתקבל לתוכנית, נדרש אישור מהמשטרה על היעדר רישום פלילי על עבירות מין (תעודת בגיר). אנחנו מציעים לך לבחור באחד מבין שני מסלולי הלימוד הבאים: מסלול עם עבודת תזה ומסלול ללא עבודת תזה. 
 

התואר המוענק:
 M.A בסיעוד


ייעוץ אקדמי:  ד"ר מיכל יצחקי 
itzhakim@tauex.tau.ac.il

siudma@tauex.tau.ac.il
03-6409497 
ימי קבלה: א'-ה' 
שעות: בתיאום מראש 
בניין ריימונד, חדר 305 
 

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

ייעוץ אקדמי: ד"ר מיכל יצחקי
03-6409497
ימי קבלה: א'-ה'
שעות: בתיאום מראש
בניין ריימונד, חדר 305