תואר שני MBA במנהל עסקים

תואר שני
2 שנות לימוד
ללא עבודת גמר
1231

תואר שני במנהל עסקים (MBA) - ניהול גלובלי בעולם טכנולוגי ודינמי


עולם העסקים של היום הוא גלובלי, חדשני ודינאמי. תואר במנהל עסקים (MBA) בפקולטה לניהול ע"ש קולר יעניק לך הבנה מעמיקה של העולם העסקי והאופן בו חברות פועלות: כיצד  פועלת שרשרת הספקה, שיטות ניהול מתקדמות, מהו ניהול פיננסי וכיצד פעולות של כל יחידה בחברה משפיעות על הישגיה. הכלים, המיומנויות והידע יכשירו אותך לתפקידי ניהול משמעותיים כאלה שיאפשרו לך להוביל את החברה להצלחה.
אצלנו תהיה לך אפשרות ללמוד ולהעמיק בתחומים שמעניינים אותך, בין היתר: יזמות וחדשנות, שיווק דיגיטלי, סייבר, Big Data, משאבי אנוש ועוד. 
הסגל האקדמי שלנו הוא הטוב ביותר בארץ והמובילים בעולם בתחומם. לצד הסגל האקדמי מרצים בפקולטה מאות מנהלים בכירים אשר מביאים עמם לכיתה את הניסיון הפרקטי ומשתפים את הסטודנטים בתובנות, מהלכים עסקיים, טכנולוגיות ומגמות חדשניות במגוון תחומים.

 


למה אצלנו?


הסטודנטים והסטודנטיות שלנו זוכים ללמוד בפקולטה בעלת תו תקן בינ"ל AACSB, הממקם אותה בין 9% מבתי הספר למנהלים עסקים בכל העולם אשר זוכים להכרה זו. הפקולטה לניהול מדורגת במקומות ה-13 וה-14 בדירוג Pitchbook לבוגרים ולבוגרות (בהתאמה) אשר גיסו הכי הרבה הון למיזמים שלהם. בנוסף הפקולטה היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר של Eduniversal 2021 והיחידה בישראל בעלת דירוג זה בנוסף ללימודים, אנחנו מציעים לך גם את שירותי המרכז לניהול קריירה המיועד לסטודנטים, סטודנטיות, בוגרות ובוגרים של הפקולטה בלבד, להצטרף למועדוני סטודנטים וסטודנטיות בתחומים שונים כמו סייבר, Data science, נדל"ן, שוק ההון, אסטרטגיה וייעוץ עסקי ועוד, ואפילו ללמוד סמסטר בחו"ל במסגרת התכנית לחילופי סטודנטים.
בזכות תנאי הקבלה הגבוהים והקפדניים שלנו, תהיה לך אפשרות ללמוד עם סטודנטים וסטודנטיות מצוינים כמוך, ולזכות בהזדמנויות לנטוורקטינג רחב. מי יודע, אולי כאן תהיה הפגישה עם השותפים או שותפות למיזם הבא שלך או שכאן יווצרו הקשרים שיובילו אותך למשרה הבאה שלך. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?


תואר MBA של הפקולטה לניהול ע"ש קולר, יעניק לך את הכלים הנחוצים, ע"י טובי המרצים והמרצות בארץ, לצורך ההבנה של תחומי הניהול השונים. השילוב בין לימוד תיאוריות, תרגול וחיבור לפרקטיקה - יאפשר לך להתקדם בעולם הניהול הגלובלי, הדינאמי, המהיר והחדשני. התואר משמש כמקפצה משמעותית לתפקידי ניהול מבוקשים במוסדות עסקיים וציבוריים, בסקטורים השונים של התעשייה הישראלית והעולמית, ולקריירה מלאה באתגרים ועניין. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


תוכנית הלימודים מחולקת לשני חלקים עיקריים: קורסי ליבה, וקורסים מתקדמים אותם ניתן ללמוד באחד משלושת המסלולים: ללא התמחות, עם התמחות אחת, או עם שתי התמחויות.
אפשר לבחור מתוך 21 התמחויות שונות: ניהול טכנולוגיה ומידע, מדעי הנתונים בניהול, ניהול פיננסי ושוק ההון, ניהול נדל"ן, ניהול והתנהגות ארגונית, ניהול גלובלי וייעוץ עסקי, אסטרטגיה, ניהול השיווק בעולם הדיגיטלי, ניהול יזמות וחדשנות, ניהול מערכות בריאות וניהול מערכות פיננסיות. 
בנוסף, יש התמחויות בהן אפשר לבחור תחום ידע ספציפי בו רוצים להתמקד, מתוך מספר תחומים הרלוונטיים להתמחות. לדוגמה, תחום שמאות מקרקעין והערכת נדל"ן במסגרת ההתמחות בנדל"ן; תחום Fintech, אבטחת מידע וסייבר, Big Data ועוד במסגרת ההתמחות ניהול טכנולוגיה ומערכות מידע; תחום פרייבט אקוויטי הון סיכון ויזמות, Insurtech, שוק ההון ומוסדות פיננסיים ועוד במסגרת ההתמחות ניהול פיננסי ושוק ההון.

 

התואר המוענק:


MBA תואר שני במנהל עסקים

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
רכזת קבלה ופטורים: רחלי שאול
03-6405677