תואר שני בהיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות - "פילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית"

תואר שני
1 שנות לימוד
ללא עבודת גמר
1659

תואר שני בהיסטוריה והפילוסופיה של המדעים והרעיונות - "פילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית": להתאים את עצמך למציאות העכשווית

 

האם חשבת  לשלב בין ישן וחדש באופן שישפוך אור על תחומים שבהם נדרש עומק אינטלקטואלי וראייה רחבה? ״פילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית״ יעניק לך את הכלים להערכה ביקורתית של העולם. התוכנית שלנו תסייע לך להבין את המציאות המשתנה, ותשכלל את הכישורים האנליטיים שלך ואת יכולת הפעולה וההשפעה על הסביבה. מסלול הלימודים שלנו הינו הראשון מסוגו בישראל ואחד הראשונים בעולם, שמעניק הזדמנות ייחודית להיחשף למחשבה פילוסופית, הומניסטית ואנליטית בשנת לימודים אחת בלבד. 
הלימודים מיועדים לבעלי.ות תפקידים ניהוליים ובכירים בתחומי המדיה, הכלכלה והשיווק, תעשיות ההי-טק, המדע והטכנולוגיה, האמנות, החינוך והמשפט. אם יש בך סקרנות אינטלקטואלית ורצון להרחיב אופקים – התוכנית שלנו היא בשבילך. 


למה אצלנו?

 

השילוב בין פילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית יוצר עולם תוכן אינטלקטואלי עשיר, זוהי תוכנית הלימודים היחידה בארץ בה ניתנים לימודי תשתית בפילוסופיה ובחשיבה ביקורתית לצד לימודים מתקדמים בסוגיות עכשוויות של טכנולוגיה ותרבות.
אצלנו תוכלו ללמוד מסגל אקדמי המורכב ממרצים ומרצות עם הרבה ניסיון בהוראה ומומחיות גדולה בתחומים שלהם.ן. יחד הם.ן מייצגים.ות את התמהיל המיוחד של התוכנית. 
לימודי פילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית מעניקים הזדמנות יוצאת דופן להיחשף לעולם מחשבה מרתק ורלבנטי ולרכוש תואר שני איכותי בשנה אחת בלבד.

 

מה אפשר לעשות עם זה?

 

ההתפתחות המואצת של טכנולוגיות דיגיטליות משפיעה באורח דרמטי על עולם התעסוקה. השינוי התדיר והמואץ מציב בפני ארגונים ומנהלים מציאות מאתגרת המצריכה גמישות מחשבתית, ומיומנויות חשיבה ביקורתית, יצירתית והוליסטית לפתרון בעיות מורכבות. 
הדיון הפילוסופי והגישה האינטרדיסציפלינרית מקנים ראייה רחבה והבנה מקיפה של מגמות חברתיות. בכך, מסייעים בתהליכי קבלת החלטות, והנהגת שינוי בסביבה הארגונית והעסקית של המאה ה-21.

 

איך אפשר ללמוד את זה?

 

התוכנית מקנה תואר שני "מוסמך אוניברסיטה בהיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות". מסלול הלימודים הינו ללא תזה.
 

התואר המוענק:

 

M.A בהיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
מנהלת אקדמית וראש הוועדה: ד"ר נועה גדי
058-6991069
מנחה אקדמית: ד"ר אילנה ארבל
054-7491199
מזכירות התוכנית: נעמי גולדמן
03-6406367