תואר שני בלימודי מזרח אסיה

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0687

תואר שני בלימודי מזרח אסיה: סקרנות, פרספקטיבה, אופק


מדינות אסיה הופכות לדומיננטית יותר ויותר ותופסות מקום מרכזי בזירה הגלובלית. בין אם אתם מגיעים בגלל סקרנות להבין את הציוויליזציות המרתקות הללו, ובין אם המטרה שלכם פרקטית – אצלנו הדברים מתכנסים. החוג שלנו הוא החוג הגדול והמוביל בתחומו בארץ, והוא יאפשר לך לחקור את הרקע ההיסטורי, להבין את השפות, הדתות, התרבות והמחשבה ועד ליחסי חוץ, פוליטיקה, אמנויות, כלכלה וחברה בסין, הודו, יפן וקוריאה. זה בדיוק הזמן הנכון להכיר את הציוויליזציות הללו, שהן מהגדולות, המפוארות והמשפיעות בתולדות האנושות, ולראות איך הן עוד ישפיעו בעתיד הקרוב. 

 
למה אצלנו?


כי אסיה היא גם עבר עשיר ומרתק (שנוכח מאוד בהווה) וגם כוח עצום בעתיד העולמי, ואצלנו תקבלו ממיטב המרצים והחוקרים את הפרספקטיבה הרחבה והעמוקה ביותר על המרחב האסייתי. תוכנית הלימודים לתואר השני באוניברסיטת תל אביב מציעה לך אופק מחשבתי ופרקטי, עם מגוון רחב של קורסים בנושאים מגוונים: היסטוריה, שפות, ספרות, פילוסופיה, דתות, אמנות, פוליטיקה עכשווית, כלכלה, היסטוריה של המדעים והרפואה ויחסים בינלאומיים. אנחנו מציעים לך ליהנות מתוכנית לימוד ייחודית ומותאמת לתחומי העניין האישיים שלך. 

 
מה אפשר לעשות עם זה?


תואר שני בלימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב פותח בפניך אופק תעסוקתי רחב ביותר ומאפשר לך לקיים אינטראקציות עם מדינות כמו קוריאה, יפן, סין והודו שהפכו למעצמות כלל עולמיות, בפוליטיקה ובכלכלה הגלובלית. עם תואר שני אפשר לעסוק ביזמות, מחקר והוראה אקדמיים, תרגום, תיווך תרבותי בחברות מסחריות שעוסקות בסחר בינלאומי מול ארצות מזרח ודרום אסיה, וגם להשתלב בעבודה במשרד החוץ, משרד הביטחון, משרד הכלכלה ועוד. 

 
איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני בלימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב נדרש תואר ראשון בכל תחום שהוא ממוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, עם לימודי השלמה התלויים במסלול המבוקש. אנחנו מציעים לך לבחור באחד מבין שני מסלולי הלימוד הבאים: מסלול מחקרי (עם עבודת גמר) ומסלול עיוני (ללא עבודת גמר). 


התואר המוענק:


M.A בלימודי מזרח אסיה

 

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
יועץ החוג: ד"ר רועי צהר
עוזרת ניהולית: ענת אוסקר
ימי קבלה: ימים א', ג', ה': 13:00-10:00 | ימי ב': 15:00-10:00