תואר שני בלימודי הסביבה - תוכנית בינלאומית ללא תזה

תואר שני
2 שנות לימוד
ללא עבודת גמר
0344

התוכנית הבינלאומית לתואר שני בלימודי הסביבה: לתת סיכוי לעתיד

 

כיום, יש קונצנזוס נרחב על כך שהנושא הסביבתי הוא הנושא החם ביותר, תרתי משמע, שניצב על סדר יומו של המין האנושי. רוצה לתרום את חלקך? הגעת למקום הנכון. התוכנית הבינלאומית לתואר שני בלימודי הסביבה מכשירה את הדור הבא של ההנהגה הסביבתית שתשפיע על עתידנו. ההתמודדות עם משבר האקלים היא מסובכת ודורשת ידע רב-תחומי, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. הקורסים בתוכנית שלנו עוסקים בתוכן מדעי בסיסי הדרוש להבנה של בעיות סביבתיות רחבות היקף, כמו גם תוכן כללי הנוגע בסוגיות המשפטיות, האתיות, הפיזיות והבריאותיות, הקשורות בעולם שסובב אותנו. אנחנו מעניקים כלים שיאפשרו לך להשתלב בכל מוסד מדעי, משפטי, ניהולי, אמנותי, חינוכי, חברתי, שעוסק באתגרים הסביבתיים שעומדים בפנינו. 


 
למה אצלנו?

הלימודים אצלנו מתקיימים בשפה האנגלית תוך מודעות מלאה לכך שהנושא הסביבתי הוא חובק עולם. אנחנו נאפשר לך לרכוש ידע בהיבטים מגוונים של המחקר והלימוד הסביבתי כגון: משבר האקלים, מדיניות סביבה, אנרגיה חלופית, אתיקה וצדק סביבתי, צמחים, מים, וחינוך. נסייע לך לצאת להתמחות בארגונים סביבתיים, ולסיורים ברחבי ישראל שמהווה מיקרוקוסמוס מגוון של אזורי אקלים ומערכות אקולוגיות שונות. 
 


מה אפשר לעשות עם זה?

לשלב כוחות ולהשתלב בתעשייה, בארגונים ובמשרדי ממשלה שנאבקים על עתיד כדור הארץ.


 
איך אפשר ללמוד את זה?

התוכנית הבינלאומית לתואר שני ללא תזה נלמדת במשך שנה אחת בלבד (3 סמסטרים). לסטודנטים וסטודנטיות מצטיינים תינתן האפשרות להמשיך למסלול לימודים הכולל עבודת גמר.האם מקום עבודתך במשרד ממשלתי, בחברה ציבורית או פרטית או בארגון סביבתי? רוצה להרחיב את ידיעותיך ולרכוש תואר שני בלימודי הסביבה? יש לך עניין בנושא הסביבתי? רוצה לפתח קריירה בתחום זה? אנחנו כאן בשבילך. 
 


התואר המוענק:

M.A in Environmental Studies
 

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראשת התוכנית: ד"ר ורד בלאס
ימי קבלה: בתיאום מראש
בנין הקפסולה, חדר 206
רכזת התוכנית: לי מורי
03-6406616
בנין הקפסולה, חדר 306