לימודי המשך לבעלי תואר מוסמך אוניברסיטה במנהל עסקים

לימודי תעודה
חד-חוגי
1232

לימודי המשך לבעלי תואר MBA: להיות הצ'ייסר של עולם הניהול 

 

יש לך תואר שני במנהל עסקים או בתחום שקרוב לניהול? רוצה להעשיר ולהעמיק את הידע שלך ולהתמחות בנושאים שהופכים את עולם העסקים לתחום כל כך מרתק ודינמי? אם התשובה היא כן, לימודי המשך לבעלי תואר MBA יעניקו לך בדיוק את מה שחיפשת: התוכנית מיועדת לבוגרות ולבוגרי תואר שני במנהל עסקים או בתחומים הקרובים לתחום הניהול, ומטרתה לאפשר המשך לימודים לצורך העמקה, הרחבה והתעדכנות בנושאים השייכים באופיים לעולם התוכן האקדמי של מנהל עסקים.  תוכנית  הלימודים שלנו משלבת  נגיעה והשפעה על תחומים העומדים בחוד החנית של עולם הניהול, בהם סייבר ואבטחת המידע, ניהול פיננסי, ניהול ותכנון אסטרטגיה, פינטק, שיווק דיגיטלי, ביג דאטה, ניהול נתונים ועוד. 

 
למה אצלנו?

 

מגוון קורסים יחודיים המתאימים למציאות המשתנה של היום

הסגל האקדמי שלנו הוא הטוב ביותר בארץ והמובילים בעולם בתחומם.
המרצים/ות בעלי/ות ניסיון מהאוניברסיטאות המובילות בעולם. לצד הסגל האקדמי מרצים בפקולטה מאות מנהלים/ות בכירים/ות אשר מביאים עמם לכיתה את הניסיון הפרקטי ומשתפים את הסטודנטים/ות בתובנות, מהלכים עסקיים, טכנולוגיות ומגמות חדשניות במגוון תחומים.

מוניטין– הפקולטה למנהל עסקים בעלת תו תקן בינ"ל AACSB, הממקם אותה בין 9% מבתי הספר למנהל עסקים בכל העולם אשר זוכים להכרה זו. הפקולטה לניהול מדורגת במקומות ה-13 וה-14 בעולם בדירוג Pitchbook לבוגרים/ות אשר גיסו הכי הרבה הון למיזמים שלהם.
בנוסף הפקולטה היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר של Eduniversal 2023 והיחידה בישראל בעלת דירוג זה. 

נטוורקינג- מועדוני סטודנטים בתחומים שונים, מרכז לניהול קריירה המיועד לסטודנטים/ות ולבוגרי/ות הפקולטה ומפגש עם סטודנטים/ות ממגוון תחומים.

גלובליות- מרצים מהעולם ומרצים שלימדו במגוון אוני, חילופי סטודנטים ועוד.

חדשנות- קורסים חדשניים, תרגול ופרקטיקה וחשיפה לעולמות חדשים.

יזמות- חשיפה לעולם היזמות דרך תחרויות, מפגשים עם מרצים אורחים ויזמים מכל תחומי החיים.

 

מה אפשר לעשות עם זה?

 

התוכנית שלנו מהווה מקפצה משמעותית לתפקידים המבוקשים בעולם הניהולי ולקריירה עתירת אתגרים ועניין, ומעניקה לסטודנטים ולסטודנטיות כלים תיאורטיים ופרקטיים על מנת להצטיין בתחום הניהול ואפשרות להשתלב בתפקידים בכירים במשק, בתעשייה, ובהייטק.

 
איך אפשר ללמוד את זה?

 

אנחנו מציעים עשרה מסלולי התמחות:
ניהול והתנהגות ארגונית, ניהול פיננסי ושוק ההון, בנקאות, ניהול השיווק בעולם הדיגיטלי, ניהול טכנולוגיה ומידע, אסטרטגיה, ניהול נדל"ן, שמאות מקרקעין והערכת נדל"ן, מדעי הנתונים בניהול, ניהול מערכות בריאות.

עם סיום הלימודים תינתן תעודה על השתתפות בלימודי ההמשך בציון תחום ההתמחות.

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
רכזת קבלה ופטורים: רחלי שאול
03-6405677