לימודי המשך לבעלי תואר מוסמך אוניברסיטה במנהל עסקים

לימודי תעודה
חד-חוגי
1232

לימודי המשך לבעלי תואר MBA: להיות הצ'ייסר של עולם הניהול 

 

יש לך תואר שני במנהל עסקים או בתחום שקרוב לניהול? רוצה להעשיר ולהעמיק את הידע שלך ולהתמחות בנושאים שהופכים את עולם העסקים לתחום כל כך מרתק ודינמי? אם התשובה היא כן, לימודי המשך לבעלי תואר MBA יעניקו לך בדיוק את מה שחיפשת: התוכנית מיועדת לבוגרות ולבוגרי תואר שני במנהל עסקים או בתחומים הקרובים לתחום הניהול, ומטרתה לאפשר המשך לימודים לצורך העמקה, הרחבה והתעדכנות בנושאים השייכים באופיים לעולם התוכן האקדמי של מנהל עסקים.  תוכנית  הלימודים שלנו משלבת  נגיעה והשפעה על תחומים העומדים בחוד החנית של עולם הניהול, בהם סייבר ואבטחת המידע, ניהול פיננסי, ניהול ותכנון אסטרטגיה, פינטק, שיווק דיגיטלי, ביג דאטה, ניהול נתונים ועוד. 

 
למה אצלנו?

 

כי בנוסף לעובדה שהתוכנית שלנו מהווה מקפצה משמעותית לתפקידים מבוקשים בעולם הניהולי ולקריירה מלאה באתגרים ובעניין, הסטודנטיות והסטודנטים שלנו זוכים ללמוד בפקולטה בעלת תו תקן בינ"ל AACSB, שממקם אותה בטופ של בתי הספר למנהל עסקים בכל העולם. ממש בין ה-9% העליונים שזוכים להכרה זו. הסטודנטים והסטודנטיות שלנו זוכים ללמוד בפקולטה בעלת תו תקן בינ"ל AACSB , הממקם אותה בין 9% מבתי הספר למנהלים עסקים בכל העולם אשר זוכים להכרה זו.
בנוסף, הפקולטה לניהול היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר של Eduniversal 2021 והיחידה בישראל בעלת דירוג זה. גם מדד פיצ'בוק (Pitchbook), שמדרג מוסדות אקדמיים לפי כמות הבוגרות והבוגרים שהקימו מיזמים והצליחו לגייס את הון הגבוה ביותר למיזמים שלהם, מדרג את הפקולטה שלנו במקומות ה-13 וה-14 בדירוג עולמי.
הפקולטה לניהול ע"ש קולר היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר של Eduniversal 2021 והיחידה בישראל בעלת דירוג זה, ובנוסף, מדורגת במקומות ה-13 וה-14 בדירוג Pitchbook לבוגרים ולבוגרות (בהתאמה) אשר גיסו הכי הרבה הון למיזמים שלהם.

מי שלומד.ת אצלנו יכול.ה להיעזר גם בשירותי המרכז לניהול קריירה, שמיועד לסטודנטיות, לסטודנטים, לבוגרות ולבוגרי של הפקולטה בלבד, ובאמצעותו אפשר להצטרף למועדוני סטודנטים בתחומים שונים כמו סייבר, נדל"ן, שוק ההון, אסטרטגיה וייעוץ עסקי ועוד, ואף ללמוד סמסטר אחד בחו"ל במסגרת התכניות לחילופי סטודנטים.
מעבר ללימודי התואר, הסטודנטים.ות שלנו יכולים.ות להיעזר גם בשירותי המרכז לניהול קריירה המיועד לסטודנטים.ות ולבוגרים.ות של הפקולטה בלבד, להצטרף למועדוני סטודנטים בתחומים שונים כמו סייבר, נדל"ן, שוק ההון, אסטרטגיה וייעוץ עסקי ועוד, ואף ללמוד סמסטר אחד בחו"ל במסגרת התכניות לחילופי סטודנטים.

 

מה אפשר לעשות עם זה?

 


התוכנית שלנו מהווה מקפצה משמעותית לתפקידים המבוקשים בעולם הניהולי ולקריירה עתירת אתגרים ועניין, ומעניקה לסטודנטים ולסטודנטיות כלים תיאורטיים ופרקטיים על מנת להצטיין בתחום הניהול ואפשרות להשתלב בתפקידים בכירים במשק, התעשייה בתחום השיווק ובהייטק.

 
איך אפשר ללמוד את זה?

 

אנחנו מציעים תשעה מסלולי התמחות: ניהול והתנהגות ארגונית, ניהול פיננסי ושוק ההון, בנקאות,
ניהול השיווק בעולם הדיגיטלי, ניהול טכנולוגיה ומידע, אסטרטגיה, ניהול נדל"ן, מדעי הנתונים בניהול, ניהול מערכות בריאות. עם סיום הלימודים תינתן תעודה על השתתפות בלימודי ההמשך בציון תחום ההתמחות. 
 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
רכזת קבלה ופטורים: רחלי שאול
03-6405677