תואר שני במדעי רפואת השיניים

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי
0191

תואר שני במדעי רפואת השיניים: לפתוח פה גדול


רפואת השיניים במאה ה-21 היא משהו שונה לגמרי: חומרים ננומטרים יעודדו את השן הפגועה להשתקם בכוחות עצמה, מחקרים אנתרופולוגיים מזהים תהליכים אבולוציוניים קדומים שיסייעו לנו לזהות שינויים במבנה השיניים שלנו, הנדסת רקמות תסייע בטיפול טוב יותר בנסיגת חניכיים. זהו העתיד של המקצוע, ותואר שני במדעי רפואת השיניים מכין אותך בצורה הטובה ביותר באמצעות הכשרה, לימוד ושיכלול הידע הקיים והתאמתו לתקופתינו. אנחנו נמצאים בחזית המדעית והרפואית של התחום ומציעים לך להיחשף לשלל הטכנולוגיות החדישות ברפואת השיניים הקלינית והפיתוחים השונים. התואר שלנו ישדרג את כל מה שידעת על פה ולסת. 

 
למה אצלנו?


כי התוכנית שלנו מכשירה את הדור הבא של רפואת השיניים ומעניקה ידע חדש ומעמיק. אנחנו נמצאים בחזית המחקר. מסלולי הלימוד כוללים את התחומים הבאים: אורתודונטיה, פדודונטיה, שיקום הפה פריודונטיה, רפואת הפה ופתולוגיה אורלית, אנדודונטיה. אם רפואת שיניים מצוינת חשובה לך, הרי שהתואר השני שאנחנו מציעים, הוא בדיוק מה שצריך כדי להצטיין בתחום. 

 
מה אפשר לעשות עם זה?


להיות רופא שיניים מנוסה, לעסוק במחקר או להשתלב בסגל ההוראה בבית הספר לרפואת שיניים. 

 
איך אפשר ללמוד את זה?


שפת ההוראה לתואר שני במדעי רפואת השיניים היא אנגלית (עם אופציה ללמוד בעברית) ותחומי המחקר בתזה יכולים להיות מכל תחומי העיסוק ששייכים למחקרים של ביה״ס לרפואת שיניים ולאו דווקא מתחומי מסלולי הלימוד.

 

התואר המוענק:

M.Sc במדעי רפואת השיניים

מספריית המקצועות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראשת התוכנית: פרופ' תמר ברוש
מזכירת התוכנית: מירב אליהו