תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו-חוגי
1071 מסלול 0000

תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ב-4 שנים: מסלול ייחודי למצטיינות ומצטיינים

 

תמיד רצית לחקור את ההתנהגות האנושית? להבין לעומק תהליכים מנטליים וחברתיים? על הספה שלנו יש מקום בשבילך. תואר שני יקנה לך כלים תיאורטיים ומעשיים במדעי הפסיכולוגיה. אנחנו מציעים לך להצטרף למחקר של מנגנוני הנפש השונים ולניסיון להבין מה גורם לנו לפעול, לחשוב ולהרגיש: החל מהאופן שבו ההתנהגות שלנו מעוצבת מהסביבה החברתית, דרך הבסיס הביולוגי של ההתנהגות האנושית, ועד פונקציות קוגניטיביות והפעילות המוחית המודעת והלא מודעת. המטרה שלנו היא להעניק לך את הידע העשיר ביותר כדי לאפשר את ההבנה הנרחבת של התחום. 

 

למה אצלנו?

 

כי תוכנית הלימודים שלנו משקפת את שלל תחומי המחקר המרכזיים במדעי הפסיכולוגיה. אנחנו מציעים הכשרה לביצוע מחקר ולמצוינות אקדמית, כדי שאפשר יהיה ליצור, להעריך וליישם ידע מדעי בפסיכולוגיה במסגרות אקדמיות ויישומיות. המסע המרתק שלך יתחיל מהרגע הראשון אצלנו וכבר מתחילת הדרך נשלב אותך בסמינרים, במעבדות ובעשיית המחקר. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?

 

התואר שלנו מעניק ידע במגוון מסגרות. ההבנה של המנגנונים שעומדים בבסיס התנהגות אנושית והיכולת למדוד ולנתח נתונים שמקורם בהתנהגות אנושית רלוונטיות למשרות שונות בתעשייה ו/או ארגונים ציבוריים (לדוגמא, בחברות מסחריות בתפקידי השמה, גיוס וניהול כוח אדם ובמחקר בגופים כמו הלמ"ס, חברות סקרים, ומכוני מחקר בבתי חולים). כמו כן, לימודי הסטטיסטיקה, קורסי המתודולוגיה, תכנות והניסיון המחקרי מהווים הכשרה ראשונית לעיסוק כ- Data Analyst – מקצוע נדרש בחברות רבות כיום.

 

איך אפשר ללמוד את זה?

 

תוכנית הלימודים של התואר הראשון נלמדת כרגיל ומשלבת קורס ייעודי למחקר שנעשה ע"י סגל בית הספר. בתום השנה השנייה של התואר הראשון, נאפשר לך להתחיל את לימודי התואר השני באחת ממגמות המחקר הבאות: מגמת מוח וקוגניציה, המגמה הקוגניטיבית, המגמה הפסיכוביולוגית, המגמה החברתית והמגמה הבינתחומית. 

 

איך מתקבלים

 

יזומנו לראיון מועמדים בעלי ציון התאמה 700 ומעלה.

המעוניינים.ות ימלאו טופס 5 ד .

את הטופס יש להעלות דרך המידע האישי למועמד

 

 

 

 

 

 

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

לייעוץ ולפרטים נוספים
ייעוץ אקדמי: פרופ' גלית יובל
ימי קבלה: בתיאום מראש
מזכירות התואר הראשון: שונית שביט/שרון און
03-6408839/03-6409144
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין שרת חדר 101