תואר שני בלימודי פיזיותרפיה

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0164

תואר שני בפיזיותרפיה: טיפול, הדור הבא

 

רוצה לצלול לתוך תחום המחקר בפיזותרפיה? להבין יותר לעומק כיצד הגוף מתפקד ואיך לשקם אותו אחרי טראומה? אם כן, הגעת למקום הנכון. תואר שני בפיזיותרפיה מעניק לך הזדמנות להיות חלק פעיל, שחוקר, יוצר ומשפיע על תחום הפיזיותרפיה ועתיד המקצוע. התואר שלנו מאפשר לך  להבין את המדע שמאחורי הטיפולים ולנהל דיאלוג מקצועי עם החוקרים והחוקרות המובילים בתחום השיקום. את העבודה בקליניקה כבר הכרת, עכשיו הגיע הזמן לראות מה קורה מאחורי הקלעים ולקחת את התחום עוד צעד אחד קדימה. 


למה אצלנו?

 

כי תואר שני בפיזיותרפיה יעזור לך להמשיך ולקדם את הידע שלך ולדחוף קדימה את התחום. המרצים והמרצות אצלנו הם מהמובילים בתחום, ומתמחים בנושאים מגווונים כגון מחקר הכאב, פרקינסון ושיקום אחרי שבץ. הקורסים שלנו יציגו לך את פריצות הדרך בתחום, תוך כדי חשיבה על שאלות מקצועיות כמו: האם תכנית ארובי עוזרת לאנשים עם ALS ? האם ספורטאים מרגישים כאב בצורה אחרת? האם אימון בקראטה משפר שליטה של תנוחה? אם התשובות מעניינות אותך, מקומך איתנו. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?

 

בוגרי ובוגרות התוכנית מובילים במחקר ופיתוח טכנולוגיות בתחום השיקום ומשתלבים כמרצים ומרצות מבוקשים וכן כאנשי מקצוע בתחום הפיזיותרפיה ובריאות הציבור. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?

 

תואר שני בפיזיותרפיה מציע שני מסלולי לימוד: מחקרי (עם עבודת מחקר) ועיוני (עם פרויקט גמר וללא עבודת מחקר). 


התואר המוענק:

 

M.Sc.PT בפיזיותרפיה

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש תוכנית המוסמך: ד"ר ג'ייסון פרידמן
עוזרת מנהלית: חני רובינשטיין
03-6405458, 03-6409019