תואר שני בלימודי בריאות תעסוקתית

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי
0159 מסלול 0000

תואר שני בבריאות תעסוקתית: לעבוד בלי להיפגע

 

שאלת את עצמך למה ענף הבנייה גובה כל כך הרבה קורבנות מדי שנה? איך זה שעבודה במפעלים מזהמים פוגעת אנושות בבריאות? רוצה לעשות משהו בנידון? אם כן, הגעת למקום הנכון. עסקת בעבר במקצועות רפואים ופארארפואיים? אז בטח שתואר שני בבריאות תעסוקתית מיועד לך. אנחנו מעניקים ידע, הכשרה ומיומנויות ברפואה תעסוקתית, גהות, בטיחות, התנהגות בעבודה, בריאות סביבתית והנדסת אנוש. כמו גם אבחון, מניעה וטיפול בחשיפות תעסוקתיות וסביבתיות והשפעתן על הבריאות. התואר שלנו עשוי לעזור לך למנוע את האסון הבא. 

 

למה אצלנו?

 

כי התואר השני בבריאות תעסוקתית הוא הוותיק והנחשב ביותר בישראל. הסגל שלנו הוא המוביל בתחומו והלימודים אצלנו מעניקים ידע מקיף ועדכני. אבל אנחנו לא מסתפקים בזה. התוכנית שלנו מקיימת שיתופי פעולה עם הסקטורים המובילים במשק ועם מגוון גורמים וארגונים בתעשיה, מה שהופך את הלמידה ליישומית, ומעניק הכשרה מעשית וכלים שימושיים. הבחירה אצלנו היא בין מסלול עם או בלי עבודת תזה, והלימודים יאפשרו לך לשלב עבודה עם לימודים, אז לא צריך להילחץ. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?

 

תואר שני בבריאות תעסוקתית מאפשר לך להשתלב בעבודה במגוון עיסוקים בתחומי הגיהות, הבטיחות, והבריאות התעסוקתית, ובמקומות כמו קופות החולים, מרכזי מחקר ומעבדות, בתי חולים, מרפאות, אוניברסיטאות, משרדי הממשלה, צה"ל, מפעלים וארגונים שונים במגזר הפרטי והציבורי. כמו כן, ניתן לאייש עמדות מפתח בניהול, ייעוץ ומחקר במערך הבריאות התעסוקתית והסביבתית.

 

איך אפשר ללמוד את זה?

 

כדי להתקבל לתואר שני בבריאות תעסוקתית צריך תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה מהתחומים הבאים: מדעי החיים, מדעים מדויקים, הנדסה, מדעי הרפואה, מקצועות הבריאות, סיעוד, מינהל ציבורי, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, רוקחות, מדעי הסביבה, משפטים, חקלאות ותזונה, בציון גמר שעומד בדרישות. למדת מדעי הרוח, מדעי החברה ומדעים מדויקים? ידרשו ממך השלמות בהתאם לנדרש.

 

התואר המוענק:

M.Occ.H בבריאות תעסוקתית

 

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ייעוץ אקדמי: ד"ר עתליה תובל
מזכירת התוכנית: גב' טלי הרמן
03-6407391
בניין סאקלר, חדר 719