תואר שני בלימודי הפרעות בתקשורת

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0161

תואר שני בלימודי הפרעות בתקשורת: הלא מובן הופך מובן


כבר איבחנת, שיקמת וטיפלת בהפרעות תקשורת בתחומי השפה, השמיעה, הדיבור, הקול והבליעה, מגיל ינקות ועד זקנה. יש לך חשק לעוד? בוודאי. תואר ראשון עושה תיאבון לתואר שני בתחום, כי אין דבר יותר מספק מלשמוע גימגום שהופך לדיבור שוטף או לראות תינוקות עם ליקויי שמיעה שיש להם שבלול באוזן וחיוך על הפנים. התוכנית שלנו מציעה הכשרה מתקדמת ופיתוח יכולות מחשבה מחקריות ותיאורטיות. התואר שלנו משלב ידע מתחומי רפואה, פיזיקה, פיזיולוגיה, מדעי המוח, פסיכולוגיה, חינוך ומדעי המחשב, תוך כדי שימוש בטכנולוגיות חדישות, שיעזרו לך לעזור לכל מי שצריך. 


 
למה אצלנו?


כי התוכנית שלנו היא המובילה בהכשרת הדור הבא של קלינאות התקשורת, והסגל שלנו הוא המוביל בתחומו. אצלנו, יש לך גישה למעבדות הוראה מתקדמות ומעבדות מחקר המיישמות טכנולוגיות מתקדמות ועדכניות בתחומי תפישת הדיבור, עיבוד שמיעה, הפרעות קול ודיבור, התפתחות שפה בתינוקות, אקוסטיקה, אלקטרופיזיולוגיה ועוד. אנחנו מציעים שני מסלולי לימוד: מחקרי (עם עבודת גמר) ועיוני (ללא עבודת גמר). 

 

מה אפשר לעשות עם זה?


לטפל בהפרעות תקשורת, שמיעה, שפה ודיבור בקליניקות ציבוריות ופרטיות וכן לנהל מחקר אקדמי בתחום. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


אנחנו מציעים שני מסלולי לימוד: מחקרי (עם עבודת גמר) ועיוני (ללא עבודת גמר). יש לך תואר ראשון בהפרעות בתקשורת? מקומך איתנו. הלימודים אצלנו נמשכים שנתיים. על מנת לאפשר לך לעבוד במהלך הלימודים, מבוססת מערכת הלימודים של התואר השני על שני ימי לימודים בהם מרוכזת ההוראה. תכנית הלימודים כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה וסמינרים. 

 

התואר המוענק:

M.A בהפרעות בתקשורת

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
עוזרת מנהלית: גלית אבן-חן אמר
מזכירת תואר שני: גב' אורית ויסמונסקי
03-6409217 שלוחה 103