תוכנית המצוינות להכשרת רופאים חוקרים לתוכנית הארבע שנתית

ד"ר לרפואה
6 שנות לימוד
חד-חוגי
0111 מסלול 0000

תוכנית המצוינות לרפואה חוקרת: לעצב את הידע הרפואי העתידי


קשה לך להחליט בין הקליניקה למעבדה? זאת ההזדמנות שלך לקחת את השאלות שמתעוררות בך בזמן הטיפול אל המעבדה וליישם אותו לקביעת פרקטיקות חדשות לטיפול, לשפר את החיים של מיליונים ברחבי העולם שאין מענה רפואי לבריאותם ולעצב מחדש את עולם הרפואה של המחר. זאת ההזדמנות שלך להשלים דוקטורט מחקרי תוך כדי הלימודים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

 

למה אצלנו?


על כל מקום פנוי בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב יש לפחות 12 פניות. למה? כי אנחנו שמים דגש מיוחד על גישה ביקורתית וספקנית, על יחס חם ואנושי, ובמקביל על מחויבות עמוקה לרפואה מבוססת ראיות. עם מלגות הצטיינות שנתיות, תוכניות ייחודיות המאפשרות לשלב רפואה ומחקר, לימוד יחידני בקבוצות קטנות מאוד ועם הסגל הרפואי והאקדמי הבכיר בארץ – בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב הוא היוקרתי והנחשק ביותר.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


בבתי החולים בארץ הולכת וגוברת הדרישה לרפואה בעלת יכולת מוכחת במחקר, ותוכנית ההצטיינות שלנו מבוקשת מאוד ומאפשרת להתקבל לכל מחלקה ולתפקידים בכירים בקלות רבה יותר מאשר ד"ר לרפואה ללא דוקטורט – ובסיוע ובליווי צמוד של סגל התוכנית. העבודה בבתי החולים לאחר מסלול ה-M.D./PhD היא מרתקת ומאתגרת, שכן חלק מהמשרות מצריכות מחקר במקביל לטיפול הרציף. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


תוכנית המצוינות לרפואה חוקרת משלבת לימודי דוקטורט מחקרי (PhD) במקביל ללימודי הרפואה.


 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית ל–MD-PhD: פרופ' יהונתן ליאור
בניין סאקלר, הפקולטה לרפואה