תואר שני בלימודי ביולוגיה של התא ואימונולוגיה

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי

תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה: למצוא את החיסון הבא


אנחנו נמצאים בתקופה מהפכנית בתולדות המין האנושי - בשנים האחרונות התחוללה התקדמות מרשימה בהתמודדות עם ריפוי והגנה מפני מחלות זיהומיות ומגיפות. אם תשאלו אותנו, זה בדיוק הזמן המתאים להיכנס למחקר בתחום, לצבור ניסיון ולהבין מה כבר אפשרי ולאן התחום המרתק הזה יתקדם בשנים הקרובות. 
התוכנית שלנו תיתן לך תשתית אקדמית רחבה על מנת להבין את האתגרים שמציבות בפנינו מחלות כגון סרטן, מחלות מדבקות, מחלות אימוניות ואוטואימוניות, ניוון מוחי וכן, גם קורונה. תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה יעמיק את הידע שלך בכל מה שקשור למערכת החיסונית, החוזקות והחולשות שלה, הנוגדנים, החלבונים והקולטנים.
לצד הסקרנות האקדמית שתמיד קיימת, יש אצלנו הזדמנות לתגליות שיכולות גם להוביל לתרופות חדשניות, טיפולים מסוג חדש והבנה של המערכת הנפלאה הזאת שנקראת מערכת החיסון. במילים אחרות, למה שעושים כאן יש פוטנציאל להיטיב עם האנושות ולהציל חיים. רוצה להצטרף?

 

למה אצלנו?


כי התוכנית שלנו תעניק לך מיומנויות במגוון רחב של שיטות מחקר מתקדמות מהתחומים הבאים: ביואינפורמטיקה, ביולוגיה מערכתית, שיטות הדמיה בתאים חיים, וירולוגיה מולקולארית הכוללת הנדסה גנטית של נגיפים, אימונולוגיה תאית ומולקולארית הכוללת אפיון של תאי מערכת החיסון ותוצריהם, ננו-רפואה והכוונת תרופות, תהליכי ביולוגיה מולקולרית ותאית בסוגי תאים שונים, כולל תאי עצב, ושיבושם במחלות. התואר שלנו מספק מסגרת אקדמית למצוינות מחקרית מבוססת הכשרה ניסויית באחת ממעבדות הפקולטה שלנו, ובמסגרת זו ניתן לרכוש גם רקע ניסיוני וגם רקע תיאורטי חזק. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?


התואר שלנו יאפשר לך להתקדם ללימודים לתואר דוקטור, להשתלב בהוראה ומחקר באקדמיה, בתעשיית התרופות ובמערכת הבריאות.

 

איך אפשר ללמוד את זה?


אנחנו מעניקים תואר ״מוסמך אוניברסיטה בביולוגיה של התא ואימונולוגיה״, במהלך לימודים שמתפרש על פני שנתיים, כולל עבודת גמר. 

 

התואר המוענק:

.M.Sc בביולוגיה של התא ואימונולוגיה

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים