תואר שני במשפט ציבורי - תוכנית תל אביב – נורת'ווסטרן

תואר שני
1 שנות לימוד
ללא עבודת גמר
1492

תואר שני במשפטים – התמחות במשפט ציבורי: להוביל את המדינה

 

 

רוצה להיות חלק מהדור הבא של המנהיגות הציבורית? לשם כך התכנסנו כאן. תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט ציבורי לוקח את הידע שצברת בעבודה בתחום עריכת הדין, הייעוץ המשפטי, הרגולציה והמשפט, ומאפשר לך למנף אותו להשתלבות בשדירה הראשונה של המגזר הציבורי. לתוכנית שלנו יש חזון מנהיגותי מובהק ואנחנו נותנים לך את כל הכלים כדי שנגשים אותו ביחד. התוכנית שלנו היא בשיתוף אוניברסיטת נורת'ווסטרן היוקרתית, ובסוף התואר יוענקו לך שתי תעודות – אחת מאוניברסיטת תל אביב ואחת מנורת'ווסטרן.

 

למה אצלנו?

 

אנחנו בטח לא צריכים להסביר לך עד כמה שוק עריכת הדין הוא תחרותי, וכדי להצליח צריך יתרון על פני המתחרים. התוכנית שלנו תעניק לך כלים ייחודיים, בתוך מסגרת אינטימית ואקסקלוסיבית ביותר. במסגרת התוכנית שלנו מתקיים דיאלוג פורה שיפתח לך נקודת מבט אינטלקטואלית וחדה על התחום, כישורים בינתחומיים ואת הכלים המעשיים ליישם אותם. השילוב עם לימודי סימסטר קיץ באוניברסיטת נורת׳ווסטרן היוקרתית בשיקגו, יעניק לך יתרון ברור ועומק אינטלקטואלי, ביחד עם כישורים בינתחומיים וכלים מעשיים ליישומם. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?

להעמיק את הידע התיאורטי והמקצועי שלך בעידן של גלובליזציה, חוקתיות והפרטה.

 

איך אפשר ללמוד את זה?

 

משך התוכנית שנה אחת בלבד. הלימודים כוללים שני סמסטרים בארץ וסמסטר קיץ מרוכז באוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו. שעות הלימוד בתוכנית מותאמות לבעלי ולבעלות קריירה. בימי שלישי אחר הצהריים ובימי שישי.
 

 
התואר המוענק:

.LL.M במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני מאוניברסיטת נורת'ווסטרן, שיקגו

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
מזכירות התוכנית: אולגה מינסקיה
03-6405204