מאסטר-טראק בלימודי אסיה המודרנית והעכשווית

תואר שני
1.50 שנות לימוד
חד-חוגי
0687 מסלול 0200
מאסטר-טראק בלימודי אסיה המודרנית והעכשווית - לבוגרי/ות תואר ראשון בכל תחום 

 

הידוק הקשרים של ישראל עם מדינות אסיה בעשור האחרון והפיכתן לדומיננטיות יותר ויותר בזירה הגלובלית – מביאים את אסיה למרכז חיינו, ואת הציוויליזציות שלה למרכזיות ורלוונטיות יותר מתמיד. לא בכדי המאה ה-21 מכונה גם "המאה האסייתית". 

אז אם מעניין אותך לפעול באסיה או להכיר אותה יותר מקרוב, התוכנית שלנו ללימודי מאסטר-טראק בלימודי אסיה המודרנית והעכשווית  תיקח אותך למסע בצד השני של העולם.
במסגרת המסע נכיר לך את אסיה,  את ה"זר", את ה"אחר", נכיר לך גוונים נוספים של האנושות ונלמד אותך לחשוב מחוץ לקופסה המערבית. בנוסף, התוכנית תקנה לך מקפצה להבנת קשריהן הדיפלומטיים של מדינות האזור, ולהבנת האופן בו התהוו והשתנו המדינות הללו בעת המודרנית ועד ימינו. ואם התיאבון לתואר שני מלא ייפתח - אין בעיה, ניתן גם להמשיך ללימודי תואר שני, בכפוף להשלמות, ולימודי המאסטר-טראק יוכרו לשם כך.


מבנה תוכנית הלימודים לקראת שנת הלימודים תשפ"ה סמסטר ב'- שלושה קורסי חובה:
מבוא לסין ב', מבוא ליפן ב', מבוא להודו ב', ובנוסף, קורס אחד לבחירה מקורסי המ.א. העוסק באסיה המודרנית והעכשווית (2 ש"ס), סה"כ 8 שעות סמסטריאלית.

שכר הלימוד לכל שעה סמסטריאלית (ש"ס) הינו 1,142 ש"ח צמוד למדד 06/2023 (המחיר צמוד למדד המחירים לצרכן ובהתאמה לשכר הלימודי האוניברסיטאי לתואר שני).
כל קורסי המאסטר-טראק שיוכרו לך במעבר ללימודי תואר שני רגילים, ייחשבו למכסת שכר הלימוד לתואר השני. כלומר, התשלום עבור כל קורסי המאסטר-טראק יהוו חלק משכר הלימוד הרגיל, במקרה שבחרת להמשיך לתואר שני. 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם