מאסטר-טראק בלימודי אסיה

תואר שני
1.50 שנות לימוד
חד-חוגי
0687 מסלול 0100
מאסטר-טראק בלימודי אסיה לבוגרי.ות תואר ראשון במזרח אסיה 

 

הידוק הקשרים של ישראל עם מדינות אסיה בעשור האחרון והפיכתן לדומיננטיות יותר ויותר בזירה הגלובלית – מביאים את אסיה למרכז חיינו, ואת הציוויליזציות שלה למרכזיות ורלוונטיות יותר מתמיד. לא בכדי המאה ה-21 מכונה גם "המאה האסייתית". 


אחרי שלמדת בחוג ללימודי מזרח אסיה לתואר הראשון, הגיע הזמן להעמיק את הידע ואת יכולות ההבנה והמחקר עוד יותר, בין אם כדי לפעול באסיה ובין אם כדי להמשיך להרוות את הסקרנות.
התוכנית שלנו ללימודי מאסטר-טראק בלימודי מזרח אסיה תיקח אותך להמשך המסע בצד השני של העולם. במסגרת המסע נעמיק את ההיכרות עם אסיה, ונמשיך לחקור את ה"זר", וה"אחר". נלמד מתודולוגיות מחקריות, נשתמש בשפות שלמדנו בתואר הראשון, ונוכל גם להמשיך לשדרג אותן. כל זה, מתוך בחירה מלאה של מיקוד הלימודים (בתחום, דיסיפלינה או איזור). ואם התיאבון לתואר שני מלא ייפתח - אין בעיה, ניתן גם להמשיך ללימודי תואר שני, ולימודי המאסטר טראק יוכרו לשם כך.
 

מבנה תוכנית הלימודים: שני סמינרים מהיצע הסמינרים לתואר השני (כל אחד 4 ש"ס, סה"כ 8 שעות סמסטריאלית).

שכר הלימוד לכל ש"ס הינו 1,142 ש"ח צמוד למדד 06/2023 (המחיר צמוד למדד המחירים לצרכן ובהתאמה לשכר הלימודי האוניברסיטאי לתואר שני).
כל קורסי המאסטר-טראק שיוכרו לך במעבר ללימודי תואר שני רגילים, ייחשבו למכסת שכר הלימוד לתואר השני. כלומר, התשלום עבור כל קורסי המאסטר-טראק יהוו חלק משכר הלימוד הרגיל, במקרה שבחרת להמשיך לתואר שני.

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם