לימודי תעודה בעריכה לשונית

לימודי תעודה
1 שנות לימוד
חד-חוגי
0699

לימודי תעודה בעריכה לשונית: גם לסופרים מפורסמים יש טעויות הגהה


העברית חשובה לך? שיבושים לשוניים עושים לך להתגרד בכל הגוף? יש לך עיני לייזר שמסוגלות לזהות שגיאות דקדוק מקילומטרים? בכן, עושה רושם שלימודי תעודה בעריכה לשונית ממש תפורים עליך. התוכנית שלנו משלבת לימוד תיאורטי שמתמקד בסגנונותיה השונים של העברית, עם הקניית ידע מעשי בעריכת לשון. אצלנו, השפה מקבלת בדיוק את מה שמגיע לה: טיפול מקצועי, משכיל  ומיומן. רוצה לשים סוף לטקסטים מבולגנים, משפטים ארכניים ופסקאות מיותרות? מצוין! מקומך איתנו. 

 

למה אצלנו?


כי העברית היא בכל מקום, בכל תחום, בכל מסמך, בכל פוסט, בכל משפט, בכל מילה, והיא תמיד תזדקק שיעשו בה סדר וינקו ממנה את הטעויות והשגיאות וינסחו אותה מחדש. אנחנו נעניק לך את כל המיומנויות שנדרשות לעבודה על טקסט: הגהה, איחוד הכתיב המלא וטיפול בכל הבעיות הלשוניות עד ליצירת טקסט נהיר וקריא עם לשון תקינה ונכונה.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


כל מה שקשור בעריכה לשונית: עריכת דברי מדע ומאמרים אקדמיים, עריכה עיתונאית בתקשורת הנדפסת והאלקטרונית, עריכת תרגום מאנגלית, עריכת טקסטים מתחום הפרוזה, עריכה במדיה דיגיטלית, בעיתונות, בתקשורת ובשירות המדינה. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


התוכנית שלנו היא היחידה שמעניקה לתלמידיה הן את ההכשרה האקדמית והן את ההכשרה המעשית המותאמת לשוק העבודה המתעדכן. התוכנית מציעה מגוון של קורסים וסדנאות בנושאים עכשוויים: עריכה עיתונאית בדיגיטל ובפרינט, עריכת פרוזה וספרי ילדים, עריכה במדיה החברתית, עריכת תרגום מאנגלית, עריכת תוכן שיווקי ועריכת ביוגרפיות וסיפורי חיים.


 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: ד"ר חנן אריאל
עוזרת מנהלית: גב' טלי קציר
מזכירת תלמידים: גב' ענת אבירם
03-6409790, 03-6409787
ימי קבלה: א'-ה' 12:30-9:00| ג' 15:00-09:30
בניין רוזנברג, קומה 3, חדר 309