תואר ראשון בתוכנית פכ"מ - פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה

תואר ראשון
3 שנות לימוד
חד-חוגי
0651 מסלול 0000

תואר ראשון בתוכנית הצטיינות פכ"מ: פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה


שלוש שנים, שלוש תחומי לימוד, תואר יוקרתי אחד: תוכנית ההצטיינות פכ"מ היא תוכנית רב-תחומית בנושאי משק, מדינה וממשל והקשרים ביניהם. אנחנו ניתן לך את הבסיס הטוב ביותר להבנה וניתוח שאלות הנוגעות לפוליטיקה, חברה ומדיניות ציבורית, מתוך השקפה כלכלית ופילוסופיה רחבה, הבנה של שיקולים מוסריים ומתוך ראיה של מדיניות ציבורית וממשל. זאת ההזדמנות שלך להצטרף לשורה של מנהיגים והוגים כמו ג'יימס קמרון, ישעיהו ברלין, כריסטופר היצ'נס, האחים מיליבנד, וויליאם הייג, אנג סן-סו קי, בנזיר בהוטו - שלמדו בתוכנית פכ"מ. הפעם זאת ההזדמנות שלך להנהיג את העולם.

 

למה אצלנו?


תוכניות ההצטיינות פכ"מ קיימות באוניברסיטות רבות בעולם, כמו אוקספורד וייל. בישראל, רק אוניברסיטת תל אביב משלבת את תוכנית ההצטיינות בפכ"מ עם לימודי יסוד במשפטים, בדגש על מדיניות ציבורית וממשל. בהיותה תוכנית מצטיינים, חלק ניכר מהלימודים בתוכנית נעשים בקבוצות קטנות, תוך דגש על למידה פעילה ומעורבות סטודנטים.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


תוכנית ההצטיינות פכ"מ של אוניברסיטת תל אביב נועדה להכשיר את הדור הבא של חוקרים, פקידי ציבור ומנהיגים. ישנה אפשרות להמשיך לתואר שני בכל אחד מהתחומים בתוכנית: פילוסופיה, כלכלה או מדע המדינה.

 


איך אפשר ללמוד את זה?


משך הלימודים בתוכנית ההצטיינות פכ"מ של אוניברסיטת תל אביב הוא שלוש שנים, והיקף שעות הלימוד הוא 150 שעות סמסטריאליות. השעות האלו מורכבות מחמש יחידות: פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה, משפטים ושורה של קורסים ייעודיים לתוכנית ההצטיינות.

 

התואר המוענק:

 

B.A בתוכנית פילוסופיה כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ייעוץ אקדמי: מר איתמר פופליקר
ימי קבלה: בתיאום מראש
ימי קבלה: בתיאום מראש