תואר שני בלימודי נוירוביולוגיה

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי

תואר שני בנוירוביולוגיה: המוח קורא לך

זה לא סוד שהמוח האנושי הוא תעלומה אחת גדולה, אבל היום אנו מתקדמים יותר ויותר לקראת ההבנה מה קורה שם בתוך הגולגולת. התואר השני בנוירוביולוגיה מציע מחקר עדכני וחדשני במעבדות מחקר מהמובילות בעולם. תמיד חלמת לפתח שיטות חדשות ופורצות דרך? להבין את הבסיס המוחי להתנהגויות שונות באמצעות מחקר בלטאות או חולדות? מה הגורמים לאלצהיימר והפרקינסון? התוכנית שלנו חושבת בגדול. זו הזמנה אישית להצטרף אלינו למסע לחקר האיבר החשוב היותר בגוף. 


 
למה אצלנו?

כי הבנת מערכת העצבים והמוח הנה אתגר מרכזי של המדע בזמננו, ותואר שני בנוירוביולוגיה, ייתן לך את הכלים המקצועיים המתאימים. התוכנית שלנו מציעה מגוון רחב של אפשרויות מחקר מן הרמה המולקולרית, התאית, זוחלים, מכרסמים ועד חקר המוח האנושי כולו. תואר שני אצלנו מספק כלי מחקר שמכסים את כל הקשת הביולוגית: שיטות מולקולריות ותאיות, גנטיקה, התנהגות בעלי חיים, מיקרוסקופיה, היסטולוגיה, דימות מוחית, אלקטרופיזיולוגיה והקשר בין תפקוד המוח להתנהגות.


 
מה אפשר לעשות עם זה?

לחקור את המוח, מה זאת אומרת. בשיטות כמו: ביולוגיה תאית ומולקולרית, ביוכימיה, היסטולוגיה, נוירו-אימונולוגיה, מיקרוסקופיה, אלקטרופיזיולוגיה ודימות מוחית (MRI). 


 
איך אפשר ללמוד את זה?

המסלול שלנו הוא בין הגמישים בקמפוס בקבלה. עשית תואר ראשון בביולוגיה, מדעים מדוייקים, הנדסה, רפואה, מקצועות הבריאות או צירופים שלהם? גם אם לא אפשר להשלים את הידע הנדרש. יש לך עניין במחקר מתקדם בתחום הנוירוביולוגיה? מקומך איתנו. המסלול שלנו משלב מגוון רחב של שיטות מחקר בתחום חקר המוח ומגוון רחב של נושאים בתחום חקר המוח ומערכת העצבים. 
 
התואר המוענק:

.M.Sc נוירוביולוגיה ומדעי המוח ההתנהגותיים

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
פרופ' תום שינברג
03-6406908