תואר שני בבי"ס ללימודי הסביבה ללא תזה

תואר שני
2 שנות לימוד
ללא עבודת גמר
0910

התוכנית העיונית לתואר שני בלימודי הסביבה: להבין את המשבר


 
בימינו כבר אי אפשר להתעלם ממשבר האקלים או להכחיש אותו. התוכנית העיונית לתואר שני בלימודי הסביבה תכין אותך להתמודד עם אחד הנושאים המדוברים ביותר בימינו – ההתחממות הגלובלית. התוכנית שלנו מעניקה כלים תאורטיים ומעשיים להבנת האירועים הדרמטיים שמתרחשים מדי יום, שעה שעה, בסביבה שלנו. אנחנו מציעים את התוכן המדעי הבסיסי הדרוש להבנה של בעיות סביבתיות רחבות היקף, וכן תוכן כללי הנוגע בסוגיות המשפטיות, האתיות, הפיזיות והבריאותיות, הקשורות בעולם הסביבה. הבנת המכלול הזה תאפשר לך להיות חלק מכוח החלוץ שיסייע לשפר את מצבה של האנושות ואת עתידו של כדור הארץ כביתה של האנושות.  

 

למה אצלנו?


כי התואר שלנו הוא מגוון והטרוגני. התוכנית שלנו מתמחה לא רק בלימודי הסביבה אלא מתפרשת גם לתחומי המדעים המדויקים, מדעי החברה והרוח. ניתן למצוא אצלנו מעבדות מחקר מתקדמות ובניין שמהווה מוקד של כנסים וימי עיון חשובים בתחום. אנחנו מלמדים תיאוריה אך עוסקים גם בפרקטיקה, והשילוב בין השניים מסייע להבין את התהליכים הסביבתיים ואת הפתרונות שעומדים לרשותנו, מטלפונים סלולריים שמונעים שריפות יער ועד ליחסי הגומלין המפתיעים בין בעלי חיים ושינויי האקלים. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?


להמשיך לחקור את תחום הסביבה או להשתלב בגופים אזרחיים ופרטיים שעוסקים בנושא הסביבתי, אם זה במערכת החינוך, המדע, רשויות מקומיות, אירגוניים חברתיים, מערכת המשפט ועולם הניהול. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


התוכנית ללא תזה לתואר שני היא תוכנית בינתחומית המקנה תואר MA. עבדת בארגונים כמו משרדי ממשלה, חברות ציבוריות ופרטיות וארגונים סביבתיים? רוצה להרחיב את ידיעותיך? יש לך תואר ראשון מתחומים שונים ועניין בנושא הסביבתי? מקומך אתנו! 


 
התואר המוענק:

 

M.A  בלימודי סביבה
 

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: ד"ר אלון שפון
03-6407197
ימי קבלה: בתיאום מראש
בנין הקפסולה, חדר 207
מזכירת התוכנית לתואר שני: דורית לנדמן
03-6408116
בנין הקפסולה, חדר 305