מסלול כלכלה התנהגותית במסגרת תואר ראשון דו חוגי בכלכלה ובפסיכולוגיה

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו חוגי
1071 מסלול 7111

מסלול כלכלה התנהגותית במסגרת תואר ראשון דו חוגי בכלכלה ובפסיכולוגיה: מה גורם לך להכניס יד לכיס?


אי פעם תהית למה הירקות והפירות מוצגים בכניסה לסופרמרקט? אי פעם עצרת לחשוב למה קוקה קולה משקיעה מיליונים במסיבות של "כפר המוסיקה" ובנק הפועלים – בתערוכות "אומנות ישראלית"? ובכלל, מה גורם לנו להכניס את היד לכיס ולשלוף את האשראי? התשובה לכל השאלות האלה היא פסיכולוגיה. פסיכולוגיה היא הסוד הגדול שמאחורי כל עולמות השיווק, הפרסום ויחסי הציבור – וזאת ההזדמנות שלך ללמוד את הסוד ולהשתמש בו כדי לקדם את המטרות שלך.


 

למה אצלנו? 


קודם כל כי בית הספר לכלכלה של אוניברסיטת תל אביב נחשב למוביל בישראל ולאחד מהמובילים בעולם. אצלנו יש לך את ההזדמנות ללמוד מהסגל המנוסה והטוב ביותר, מהאקדמיה, מהתעשייה ומהממשלה. המסלול המיוחד של כלכלה התנהגותית מציע לך לחצות את גבולות הדיסציפלינה ולקבל כלים תיאורטיים ומעשיים גם מבית הספר לפסיכולוגיה, כמו תורת ההחלטות, תורת המשחקים, מוטיבציה, הערכה, כלכלה ניסויית ונוירו-כלכלה. 

 

מה אפשר לעשות עם זה? 


זה לא סוד שתואר בכלכלה מבוקש מאוד בימינו, ותואר בפסיכולוגיה וכלכלה מבוקש אפילו יותר. עם תואר בפסיכולוגיה התנהגותית מאוניברסיטת תל אביב אפשר להמשיך לתארים מתקדמים, או להשתלב בכל חברה במגזר הפרטי (הייטק ותעשייה מסורתית), במערכת הפיננסית (בנקים וחברות אשראי) או במגזר הציבורי (רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה).

 

איך אפשר ללמוד את זה?


מסלול כלכלה התנהגותית במסגרת תואר ראשון דו חוגי בכלכלה ובפסיכולוגיה, משותף לבית הספר לכלכלה ובית הספר לפסיכולוגיה, שנמשך שלוש שנים. במסגרת התוכנית יוצעו לך קורסי ליבה משני בתי הספר, וכן קורסים ייעודיים למסלול, כמו כלכלה התנהגותית, מודלים של קבלת החלטות, שיטות מחקר בכלכלה ניסויית, מוטיבציה וקבלת החלטות, למידה, עמדות ומדידתן, מבחנים והערכה. 

 

התואר המוענק:

 

B.A בכלכלה ובפסיכולוגיה
 

מספריית המקצועות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
מזכירות פסיכולוגיה: שונית שביט/שרון און
03-6409144 | 03-6408839
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין שרת חדר 101
ייעוץ בנושא קבלה - כלכלה: ציונה מדר
03-6409873
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין ברגלס חדר 002