תואר ראשון במדעי המחשב

תואר ראשון
3-4 שנות לימוד
חד חוגי/דו חוגי
0368

 

קורס הכנה במתמטיקה לסטודנטים ולסטודנטיות חדשים בביה"ס למדעי המחשב לנרשמים בסמסטר א 

קורסי מתמטיקה בשנה א' מהווים את הבסיס ללימודי מדעי המחשב ולכן מומלץ לכל הסטודנטים והסטודנטיות החדשים לרענן ולהרחיב את ידיעותיהם במתמטיקה, ללמוד חומר חדש ובעיקר להיחשף למתמטיקה ברמה אוניברסיטאית, וזאת על ידי השתתפות בקורס הכנה במתמטיקה לפני תחילת הלימודים לתואר ראשון, כאשר הבחינה בסופו היא בגדר רשות. בהמשך ניתן למצוא מבחנים לדוגמה מקורסים קודמים ולבחון את רמת ידיעותיך.
מהניסיון שהצטבר, סטודנטים וסטודנטיות אשר השתתפו בקורס ההכנה, השתלבו ביתר הצלחה במסגרת הלימודים בביה"ס. 
בחינת הסיווג היא תנאי חלופי למועמדים ולמועמדות שאינם עומדים בתנאי ציון הבגרות במתמטיקה (כמפורט בתנאי הקבלה), אשר תאפשר קבלה במידה ויושג ציון של 75 ומעלה.
ניתן גם ללמוד באופן עצמאי ולגשת לבחינת הסיווג בלבד.

ניתן לגשת לבחינת הבגרות במתמטיקה במועד קיץ 2024 על מנת לענות על דרישת הידע במתמטיקה, כחלופה לבחינת הסיווג בלבד. על הציון להגיע עד מחצית ספטמבר. הציון בבחינה לא יילקח בחשבון בשיקולי הקבלה (לא יכנס לשקלול ציון ההתאמה מדוייקים)


מידע אודות תכני הקורס, מועדים, עלות ואופן ההרשמה ניתן למצוא כאן.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לגב' שימרית פרקש בטל' 03-6409180 או במייל: Go2math@tauex.tau.ac.il
 
 

קורס הכנה בתכנות לנרשמים בסמסטר א 


ביה"ס למדעי המחשב מציע לתלמידים ולתלמידות חדשים קורס הכנה בסיסי בתכנות. הקורס אינו חובה ומומלץ לסטודנטים ולסטודנטיות נטולי רקע קודם בתכנות, או לבעלי רקע מועט. הקורס פתוח גם למי שמעוניין ללמוד שפה חדשה או לשפר את יכולת התכנות. מטרת הקורס היא הכנת תלמידים בעלי רקע תכנותי חסר על מנת לצמצם את הפער מול תלמידים בעלי רקע מוקדם. הכוונה היא להקל על "קשיי הקליטה" בקורסים המבוססים תכנות בשנה הראשונה בתואר. הקורס בן 6 מפגשים של חצי יום ומתקיים במהלך חודש ספטמבר. מידע הכולל פרטים אודות הקורס ישלח בדוא"ל.

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

לייעוץ ולפרטים נוספים
רכזת מנהלית: פנינה נריה ברזלי
03-6406353
מזכירת התוכנית: הילה ג'רבי
03-6406406