לימודי תעודת הוראה

לימודי תעודה
2 שנות לימוד
חד-חוגי
0769

לימודי תעודת הוראה: "ללכת שבי אחריך"

 

תמיד דמיינת איך זה יהיה להיות בצד השני של הכיתה? כשראית את הסרט ללכת שבי אחריו" הזלת דמעה בלי שאף אחד ראה? אם כן, כנראה שמקומך איתנו בחוג ללימודי הוראה. זאת ההזדמנות שלך לקחת את התואר שיש לך ולהפוך אותו למקצוע הוראה. זאת ההזדמנות שלך להפוך את העולם למקום טוב יותר, להוות השראה, לגעת בלבבות, להשאיר חותם וגם לעבוד בעבודה מספקת ומלאה.

 

למה אצלנו?


פשוט כי בבית הספר לחינוך של אוניברסיטת תל אביב יש תכנית הכשרה חדשנית, המבוססת בעיקר על הפרקטיקה של ההוראה לצד ידע עדכני ומחקרי שמעביר סגל אקדמי מוביל.
אצלנו, הלימודים משלבים למידה תיאורטית יחד עם למידה בבתי הספר – איפה שהדברים באמת קורים. אנחנו נכין אותך הכי טוב לצעד הבא שלך בעולם החינוך.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


זה קל: עם תעודת הוראה מאוניברסיטת תל אביב יש לך את ההזדמנות להיות מורה בכל תחום שחלמת עליו: אזרחות, היסטוריה, מקרא, ספרות, לשון, מחשבה יהודית, מדעי החברה, אנגלית, צרפתית, ערבית ועוד. אפשר גם ללמוד חינוך מתמטי, מדעי וטכנולוגי וללמד מדעי החיים, מדעי המחשב, מתמטיקה ופיזיקה. או שאפשר ללמוד לקראת תעודת הוראה בחינוך המיוחד בתולדות האומנות, בקולנוע, במוזיקה ובתיאטרון.


איך אפשר ללמוד את זה?


לימודי הוראה מיועדים לבעלי תואר אקדמי. אנחנו נצייד אותך בידע עיוני ובהכשרה מעשית במקצועות שונים, כדי להכשיר אותך להוראה בבתי הספר העל יסודיים. משך הלימודים לתעודת הוראה הוא בין שנה לשנתיים. רוצה לשלב לימודים עם עבודה או עיסוק אחר? אין בעיה: הלימודים אצלנו מרוכזים ביומיים-שלושה, ככה שכל שאר השבוע פנוי לך. הלימודים כוללים גם התנסויות בבתי ספר בתל אביב. ולבסוף, כמובן, מקבלים תעודת הוראה שאתה כבר אפשר להשתלב בעבודה. 
 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
מזכירת תלמידי תעודת הוראה: עדן ישועה
03-6408460
ימי קבלה: ימי קבלה: א', ב, ד, ה' 9:30–12:00, ג' 09:30–14:00
בניין שרת, חדר 443
מזכירת היחידה הכשרת הוראה: גילה לוי נוה
03-6406045
עוזרת מנהלית: עדי סיקורה
03-6408486
ימי קבלה: א' - ד'
שעות: 10:00 - 14:00
בניין שרת, חדר 401