תואר שני בתוכנית הבינתחומית באמנויות

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי
0810

אם רצית לחשוב מחדש על אמנויות ויצירה, מקומך בתוכנית הבינתחומית באמנויות. התואר השני שלנו מציע חיבורים מעמיקים בין דיסציפלינות שונות ומגוונות: קולנוע וטלוויזיה, אמנות התיאטרון, תולדות האמנות, אדריכלות ומוזיקה. אצלנו, מחקר אמנותי משתלב במחשבה ביקורתית, מתודולוגיה ופילוסופיה וגירוי אינטלקטואלי בלתי פוסק. זו הגישה העדכנית המאפיינת כיום יצירה ומחקר של אמנויות.

 

למה אצלנו?


התוכנית שלנו עושה את ההקשר בין תרבות, חברה ואמנות, ואוחזת בתפיסה רחבה בנוגע לתפקידה של האמנות בחיים  ולתפיסת החיים כאמנות. היא מעלה שאלות מהותיות על פוליטיקה וכלכלה של תרבות, דרך פעולות אמנויות חברתיות, פרפורמנס אקטיביסטי במרחב הציבורי או היחסים בין אמנות לטכנולוגיה. וכמובן, אצלנו ניתן לרכוש כלים מקצועיים לעריכת מחקר עכשווי בשדה האמנות. ואם זה לא מספיק, אז התואר שלנו יעניק לך השכלה רחבה ומבוססת.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


להשתלב במחקר של כל נושא שבו המילה ״אמנות״ משחקת בו תפקיד מרכזי, ובתפקידים שונים בשדה האמנויות והתרבות.  וגם להתקדם לדוקטורט זו אופציה לא רעה בכלל. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


אנחנו מציעים ידע, מבט ביקורתי וכלים אנליטיים מתודולוגיים עכשוויים בתחום, שיכולים לשמש אותך בכתיבת עבודת גמר (תזה) או בכתיבת מבחן גמר. רוצה להמשיך ללימודי דוקטורט במסגרת התוכנית? קדימה, אנחנו לא נעצור אותך. להיפך. 
 

 
התואר המוענק:


M.A בתוכנית בינתחומית באמנויות

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: ד"ר דפנה בן-שאול
ימי קבלה: בתיאום מראש
עוזרת מנהלית: מיכל גילרון
03-6409004
ימי קבלה: ימי קבלה: ימי א',ב', ג', ה' - 15:00-10:00 | יום ד' 15:00-12:00
בניין מכסיקו, חדר 108