תואר שני בתוכנית הבינתחומית באמנויות

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0810

אם רצית לחשוב מחדש על אמנויות ויצירה, מקומך בתוכנית הבינתחומית באמנויות. התואר השני שלנו מציע חיבורים מעמיקים בין דיסציפלינות שונות ומגוונות: קולנוע וטלוויזיה, אמנות התיאטרון, פרפורמנס, מחול, תולדות האמנות, אדריכלות ומוזיקה. אצלנו, המחקר האמנותי משתלב במחשבה ביקורתית, מתודולוגיה ופילוסופיה. זו הגישה האינטלקטואלית העדכנית המאפיינת כיום יצירה ומחקר של אמנויות.


 
למה אצלנו?

התוכנית שלנו מבססת את הקשר בין תרבות, חברה ואמנות ומיישמת תפיסה רחבה בנוגע לתפקידה של האמנות בחיים ולתפיסת החיים כאמנות. היא מעלה שאלות מהותיות על אסתטיקה, פוליטיקה וכלכלה של תרבות, דרך פעולות אמנויות חברתיות, פרפורמנס אקטיביסטי במרחב הציבורי או היחסים בין אמנות לטכנולוגיה. התואר שלנו מעניק השכלה רחבה ומקנה כלים מקצועיים לעריכת מחקר עכשווי בשדה האמנות. 


 
מה אפשר לעשות עם זה?

להשתלב במחקר של כל נושא שבו המילה ״אמנות״ משחקת בו תפקיד מרכזי, ליישם את הידע בתפקידים שונים בשדה האמנויות והתרבות, וגם להתקדם לדוקטורט. 


 
איך אפשר ללמוד את זה?

אנחנו מציעים ידע, מבט ביקורתי וכלים מתודולוגיים עכשוויים בתחום, שיכולים לשמש אותך בכתיבת עבודת גמר (תזה) או בכתיבת מבחן גמר. רוצה להמשיך ללימודי דוקטורט במסגרת התוכנית? קדימה, אנחנו לא נעצור אותך. להיפך. 
 
 
התואר המוענק:

M.A בתוכנית בינתחומית באמנויות
 

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: ד"ר דפנה בן-שאול
ימי קבלה: בתיאום מראש
עוזרת מנהלית: מיכל גילרון
03-6409004
ימי קבלה: ימי קבלה: ימי א',ב', ג', ה' - 15:00-10:00 | יום ד' 15:00-12:00
בניין מכסיקו, חדר 108