תואר שני מחקרי ותואר שני עיוני בלימודי קולנוע

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0851

תוכנית הלימודים לקראת תואר שני מחקרי ועיוני בבית הספר לקולנוע וטלוויזיה הינה הראשונה והיחידה מסוגה בארץ ומכשירה את דור ההמשך שיוביל את המחקר, הביקורת וההוראה בתחום הקולנוע, הטלוויזיה והמדיה הדיגיטלית בארץ. 

התוכנית מתמקדת בסוגיות תיאורטיות ואסתטיות הנוגעות לכל התקופות והז׳אנרים ברחבי העולם, מפנס הקסם ועד לאנימציה דיגיטלית. כך למשל היא כוללת סמינרים על קולנוע מוקדם; יצירה תיעודית; לימודי מגדר ותיאוריה קווירית; טלוויזיה ופוסט-טלוויזיה; מחקרי מוח וקוגניציה; יצירה אינטראקטיבית; סטרימינג; מדיה ואקולוגיה; טכנולוגיה ומדיה; הדימוי הנע ופילוסופיה; יצירה לאומית וטרנס-לאומית; וקולנוע וטלוויזיה ישראליים ופלסטיניים.

התוכנית מאפשרת להמשיך לקריירה בהוראה, בניהול מוסדות קולנוע ומדיה, באוצרות ובמחקר אקדמי; להעמיק את הידע בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה דיגיטלית כדי לשלב אותו עם יצירה אמנותית, הוראה, פרסום ותקשורת; ולפתח מחקר בינתחומי למשל עם לימודי מוח, ספרות, חינוך, מדעי המחשב, פילוסופיה, היסטוריה ופסיכולוגיה. היא מארחת את טובי החוקרות והחוקרים בעולם, ומציעה מסלול עם תזה שמאפשר הגשת מועמדות ללימודי דוקטורט.
 
הלימודים העיוניים והמחקריים מיועדים לבעלות ולבעלי תואר ראשון בכל המקצועות, ומאפשרים לימודי השלמה לבוגרות ולבוגרים מתחומים אחרים. התואר מציע ייעוץ אישי כדי להתאים את מסלול הלימודים באופן ייחודי לתחומי המחקר של כל סטודנטית וסטודנט תוך שילוב קורסים מתוך תחומים משיקים בפקולטה לאמנויות ובפקולטות אחרות בקמפוס.

בית הספר מציע מענקים ומלגות קיום.

התואר המוענק:


M.A בלימודי קולנוע 

 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש התוכנית: ד"ר בועז חגין
ימי קבלה: בתיאום מראש
ייעוץ למועמדים: ד"ר אוהד לנדסמן
מזכירת תלמידים - תואר שני: נורית סובלסון
03-6409483
בניין מקסיקו, חדר 117