לימודי עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה למצטיינים - במסגרת התוכנית הרב-תחומית באמנויות

תואר ראשון
3 שנות לימוד
חד-חוגי
0861 מסלול 0120

תואר ראשון בתוכנית למצטיינים בעיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה: כל העולם במה


מכירים את ההתרגשות שאוחזת בנו כשאנחנו מתיישבים על הכסא בקולנוע, או מקליקים על השלט מול המסך, ופתאום נכנסים לעולם אחר, מעוצב ובנוי לפרטי פרטים? זה לא קסם – זה עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה. התוכנית שלנו קמה לפני שש שנים, על בסיס שלוש תוכניות ותיקות ויוקרתיות שפעלו מתוך הפקולטה לאומנויות, החוג לתיאטרון ובית הספר לקולנוע. אנחנו מציעים תוכנית חדשנית ורב-תחומית, שרלוונטית לכל עולם ההפקות של ימינו. 

 

למה אצלנו?


כי אין תוכנית כזאת בישראל. רק אנחנו הרחבנו את לימודי העיצוב, שבמקור היו חלק מהחוג לתיאטרון, והוספנו להם את לימודי העיצוב לתחומי המצלמה, הקולנוע והטלוויזיה. התוכנית החדשה של אוניברסיטת תל אביב מאפשרת לסיים את לימודי התואר הראשון והשני ברצף, בארבע שנים במקום בחמש, בתוכנית לימודים אחת, מושקעת ואינטנסיבית, שחוסכת לך זמן וכסף. הלימודים שלנו הם ההזדמנות לך לפתח מיומנויות גרפיות ופלסטיות, ולשלוט בתוכנות מחשב מקצועיות בסביבת עבודה טכנולוגית. זה המקום שלך לפגוש דמויות מוכרות מהתיאטרון, מהקולנוע מהטלוויזיה בישראל – הפעם כסגל האקדמי שלך.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


לצלול לתחום היצירה וההפקה – בתיאטרון, בקולנוע, בטלוויזיה, במחול, באופרה, בקליפים ובפרסומות – עם ידע תיאורטי ומעשי, עם חיבור לתעשייה.

 

איך אפשר ללמוד את זה?


הלימודים משלבים בין לימודים מעשיים בכל תחומי העיצוב הכללי, העיצוב בעזרת מחשב, הציור והרישום, התאורה, התלבושות וכמובן התפאורה לצד לימודים עיוניים. שלא כמו תוכניות אחרות שמציעות תואר ראשון בשלוש שנים, התוכנית שלנו מאפשרת להשלים תואר ראשון ושני בארבע שנות לימוד רצופות.

 

התואר המוענק:

B.A בתוכנית הרב תחומית באמנויות

.M.F.A באמנות התיאטרון במסלול עיצוב

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
יועץ אקדמי: עודד במבי פרידמן
ימי קבלה: בתיאום מראש
מזכירת התוכנית: אורית צילר
03-6407230
ימי קבלה: א-ה
שעות: 14:00-10:00
בניין מכסיקו, חדר 107