לימודי פיזיותרפיה תואר ראשון

לימודי פיזיותרפיה תואר ראשון

שילוב של לימודים בינתחומיים בקמפוס, הוראה קלינית בבתי חולים והתנסויות קליניות במקומות שונים בכל הארץ
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 4
מתכונת לימודים: חד חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בפיזיותרפיה (0164)

 

התואר המוענק:

B.P.T בפיזיותרפיה

לימודי פיזיותרפיה תואר ראשון
לימודי פיזיותרפיה תואר ראשון

סוד תנועתו של הגוף

היכולת לנוע עומדת בבסיס קיומו של האדם; לקום, ללכת, לרוץ, לקפוץ, לחייך, לאכול, לגעת. על אף שהתנועה היא חלק בלתי נפרד מאתנו, פעמים רבות אנחנו כלל לא חושבים עליה – למרות שבגופנו מתקיימת תנועה כל הזמן. רק כשמשהו משתבש, אנחנו נזכרים בחשיבותה הרבה.

 

אם גוף האדם מרתק אתכם, על הביולוגיה, הפיזיולוגיה והמבנה שלו; אם אתם רוצים לעזור לאחר להישאר בתנועה, הצטרפו ללימודי פיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב. אם אתם רוצים ללמוד ולחקור את סוד פעולתם של השרירים, אם אתם רוצים ללמוד תחום שמשלב ידע רב בנושאים שונים – רפואה, גנטיקה, התפתחות, נוירולוגיה, קרדיולוגיה, אורתופדיה כדי לסייע לאנשים הנדרשים לכך – הצטרפו ללימודי פיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב.

 

הצטרפו לתוכנית לתואר ראשון בפיזיותרפיה

מתיאוריה למעשה – כבר בשנה השנייה

בחוג ללימודי פיזיותרפיה תלמדו את אחד ממקצועות הבריאות שמטרתו למנוע, לזהות ולשקם אנשים בסיכון או עם מחלה או נכות (ילדים, בוגרים וזקנים) ולסייע להם לחזור לתפקוד מוטורי וגופני. כאן תלמדו איך לאבחן, לטפל ולמנוע בעיות בתפקוד מערכות שונות של הגוף, כמו השלד, השרירים והעצבים; מערכת הנשימה; מערכת שרירי האגן ועיכובים בהתפתחות מוטורית אצל ילדים; וכאן תקבלו גם את ההכשרה הדרושה לשיקום אנשים שמערכות שונות בגופם נפגעו בגלל תאונות, מחלות קשות, ניתוחי לב ועוד. תכנית הלימודים משלבת ידע אקדמי עם התנסות מעשית, במטרה להעניק לבוגרים שילוב של מומחיות מקצועית עם הבנה רחבה של תפקוד האדם מבחינה ביולוגית, פסיכולוגית וחברתית.

 

הלימודים לתואר ראשון בפיזיותרפיה נמשכים ארבע שנים, ומתקיימים בקמפוס של האוניברסיטה ובשני מרכזי ההוראה הקלינית הממוקמים במרכז הרפואי על שם שיבא ובבית החולים אסף הרופא. ההוראה במסגרת מרכזי ההוראה האלה מיוחדת בעיקרה למקצועות הפיזיותרפיה העיונית והמעשית על כל ענפיה.

 

החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב הוא הראשון מסוגו שהוקם בישראל, ובו לומדים כיום כ-450 סטודנטים. בוגרי החוג הם עמודי התווך של מקצוע הפיזיותרפיה בארץ, ובזכות ההשכלה המעמיקה שקיבלו, הם יכולים לבחור בין השתלבות בטיפול קליני מהשורה הראשונה במרפאות ובקהילה, לבין מחקר אקדמי ומדעי. 

 

מלגות

ציון ההתאמה שלך גבוה מ - 720? הינך זכאי/ת למענק הצטיינות »

לייעוץ ולפרטים נוספים

ייעוץ אקדמי - מר צ' רייכרד
ימי קבלה:
בתיאום מראש
בניין ריימונד, חדר 315
03-6405459
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>