לימודי תואר שני במשפטים - מסלול עיוני

לימודי תואר שני במשפטים - מסלול עיוני

התכנית החדשה המשלבת בין מצוינות אקדמית לעולם המשפטי
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • מסלולי התמחות
  • תכנית הלימודים
שנות לימוד: 2
מתכונת לימודים: עיוני
פתוח לרישום:
תואר שני במשפטים מסלול עיוני - סמסטר ב' (14xx)

 

 

משפטים מסלול עיוני תואר שני
משפטים מסלול עיוני תואר שני

יתרונות התכנית:

  • שילוב בין טובי הפרופסורים לבין מרצים מובילים מעולם המשפט
  • ארגז כלים המשפר את המיומנויות המשפטיות הנדרשות לעורכי דין מובילים להצטיינות בעולם המשפט התחרותי
  • לימודים במתכונת נוחה למשפטנים בעלי לוח זמנים עמוס: תכנית לימודים מובנית למשך שנתיים, שני ימי לימוד (שלישי אחה"צ ושישי בבוקר)

 

מספר מסלולי התמחות:

» מסחרי » ציבורי » אזרחי » משפט פלילי ומדעים פורנזיים » כללי

 

מגוון גדול של קורסי בחירה

אודות הפקולטה

 

הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב, הממוקמת בליבה של העיר תל אביב, היא בית הספר למשפטים המוביל בארץ. הפקולטה מציעה סביבה של מצוינות אקדמית בדמות חברי סגל בעלי שם, חיים סטודנטיאליים תוססים, מבחר אפשרויות להכשרה קלינית ופעילויות חוץ-קוריקולרית מגוונות. השפעתה של הפקולטה על העולם המשפטי והחוץ משפטי גדולה עד מאוד ומתבטאת במחקר האקדמי ברמה גבוהה היוצא ממנה, בבוגריה המעולים, במעורבות החברתית שלה ובמספר הרב של התכניות והמרכזים הפועלים במסגרתה.

 

חברי הסגל של הפקולטה מפרסמים את עבודתם בכתבי העת מעולים ובבתי הוצאה לאור יוקרתיים, ומתארחים בקביעות בפקולטות המובילות למשפטים בארצות הברית ובאירופה. לעבודה המחקרית של חברי סגל הפקולטה ישנה השפעה בולטת ונמשכת על המשפט הישראלי והבינלאומי, כמו גם על התיאוריה של המשפט. במקביל, הפקולטה - חלוצה בקרב האקדמיה הישראלית בפעלתנותה למען מטרות חברתיות חשובות, בין היתר, במסגרת הקליניקות המשפטיות הדינמיות שלה ובהליכי הקבלה הפרוגרסיביים שהיא נוקטת בהן.

 

עבור הסטודנטים הלימודים בפקולטה מהווים חוויה אינטלקטואלית וחברתית יחידה במינה. הפקולטה מציעה מבחר גדול של קורסים, סמינרים והזדמנויות למחקר.מעבר ללימודים עומד לרשות הסטודנטים מגוון עשיר של ארגוני סטודנטים, קבוצות עניין מקצועיות, גופים חברתיים וכתבי עת סטודנטיאליים, המאפשרים לתלמידים לממש כל תחום עניין שהוא. אין זה מפתיע, לכן, שהסטודנטים הלומדים בפקולטה הם איכותיים ביותר.

 

על בוגרי הפקולטה נמנים שופטי בית המשפט העליון, פרקליטים מן השורה הראשונה, שרים בממשלה וחברי כנסת.

 

מטרת הלימודים

 

מטרת הלימודים היא להעמיק את ידיעותיו של התלמיד בתחומים שהם עיקר התעניינותו ולאפשר לו להתמחות מעשית-מקצועית או עיונית-מחקרית בתחום לימודיו.

לימודי התואר השני בפקולטה למשפטים מיועדים לאפשר לתלמידים בעלי תואר ראשון להמשיך בלימודים ברמה מתקדמת תוך הרחבת השכלתם המקצועית והעמקת ידיעתם המשפטית.

הפקולטה למשפטים רואה בלימודי התואר השני חלק מרכזי מפעילות ההוראה והמחקר שלה. הפקולטה, באמצעות ועדת תואר שני, מוריה ומוסדותיה מלווה את תכניות הלימודים השונות והתלמידים הלומדים בהם, מושיטה להם סיוע ועזרה ככל הניתן ומקיימת מעקב ופיקוח אחר התקדמותם במסגרת התכנית.

לייעוץ ולפרטים נוספים

תואר שני עיוני: אורית קטן
ימי קבלה:
א', ב', ד', ה' 11:00 - 15:00, וג' (במהלך שנת הלימודים) 14:00- 18:30
בנין טרובוביץ', חדר 25
03-6406482
מזכירות החוג: גב' שירלי שקד
ימי קבלה:
א'- ה', 9:00 - 13:00
בנין טרובוביץ', חדר 10
03-6406482
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive