לימודי תואר שני במשפטים - תואר עיוני

לימודי תואר שני במשפטים - תואר עיוני

חדש – תכנית תואר שני במשפטים בשנה אחת בלבד!
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • מסלולי התמחות
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 2 או 1
מתכונת לימודים: עיוני
סגור לרישום:
תואר שני במשפטים מסלול עיוני (14XX)
תואר שני במשפטים מסלול עיוני - סמסטר ב' (14xx)

 

התואר המוענק:

LL.M במשפטים

 

 

משפטים מסלול עיוני תואר שני
משפטים מסלול עיוני תואר שני

 

 תכנית תואר שני במשפטים בשנה אחת בלבד!

 

אנו מציעים תכנית תואר שני עיוני איכותית ומרתקת בשנה אחת (שלושה סמסטרים: סתיו, אביב, קיץ). התואר מציע לסטודנטים מערכת מובנית עם קורסים ייעודיים שפותחו במיוחד עבור התואר השני ושבהם ילמדו מיטב המרצים בפקולטה, לצד שופטים ועורכי דין מובילים.  בראש התכנית עומד שופט בית המשפט העליון לשעבר, פרופסור יורם דנציגר. התכנית מותאמת לעורכי דין פעילים המשלבים עבודה עם לימודים: התכנית מתחילה בקורס פתיחה של שבוע לימודים מרוכז, שיתנהלבשבוע שלפני תחילת שנת הלימודים (תאריכי הקורס בשנת הלימודים תשפ"ב הם: 1-8.10.21), רובו (אך לא כולו) בשעות אחר הצהריים. במהלך שנת הלימודים - סמסטרי הסתיו והאביב - הלימודים יתנהלו בשני ימי לימוד (שלישי אחה"צ ושישי בבוקר). קורס קיץ ייעודי שמתקיים בדרך כלל בשבוע הראשון של אוגוסט מסכם את התואר.

enlightened​הרישום לתכנית בשנה אחת נסגר בתאריך:  1.8.2021

enlightened​הרישום לתכנית במשך שנתיים נסגר בתאריך:  31.8.2021

 

 

בתכנית מוצעים שלושה מסלולי התמחות:

  • מסחרי-אזרחי
  • פלילי ומדעים פורנזיים
  • ציבורי

 

 

 

יתרונות התכנית

התכנית מותאמת לעורכי דין פעילים המשלבים עבודה עם לימודים.

 

במסגרת מהודקת של שנה אחת, התכנית משלבת ידע פרקטי ומעשי, מפגש עם חוד החנית של העשייה בתחומים השונים, אינטראקציה עם דמויות מפתח מובילות בעולם המשפט בישראל, חשיפה לתיאוריות ומתודולוגיות עכשוויות ומובילות בחקר המשפט, והוראה על ידי מיטב המרצים.

 

בין מרצי התכנית: דקאן הפקולטה, הפרופסור שרון חנס ולצידו מרצים מובילים נוספים בפקולטה וביניהם ניבה אלקין קורן, דיויד גילה, יורם מרגליות ונטע זיו; שופטים וביניהם השופטת מיכל אגמון גונן, והשופט גלעד נויטל; ועורכי דין מובילים מחזית העשייה.

 

קורס הפתיחה של התואר (קורס מרוכז בשבוע שלפני תיחת שנת הלימודים) הוא קורס בהובלת עו"ד מיה ליקוורניק שבמסגרתו הסטודנטים מקבלים כלים לעריכת דין אפקטיבית, ושומעים הרצאות מעורכי דין ואנשי אקדמיה מובילים בישראל.
קורס הסיכום של התואר (שמתקיים בשבוע הראשון של אוגוסט) הינו קורס ייחודי בהובלת שופט בית המשפט העליון לשעבר הפרופ' יורם דנציגר שיעסוק בחשיבה תאורטית ומוסדית על בתי המשפט ומקומם של השופט ועורך הדין במערכת הצדק. הקורס ייסוב סביב מפגשים עם שופטים מערכאות שונות שירצו על גישתם השיפוטית ועל התיקים המרכזיים בהם טיפלו.

 

פרטים מלאים על התכנית ניתן יהיה למצוא באתר הפקולטה. 

 

 תכנית תואר שני בשנתיים

 

לצדה של התכנית בת השנה אנו מציעים גם את אותה תכנית לימודים איכותית במתכונת מרווחת יותר של שנתיים (סתיו, אביב, סתיו אביב). מסגרת זו אינה כוללת את קורס הפתיחה המרוכז ואת קורס הקיץ. תכנית זו מציעה גם כן את שלושת מסלולי ההתמחות המנויים למעלה (מסחרי-אזרחי, פלילי ומדעים פורנזיים, ציבורי) ומאפשרת ללמוד תואר שני במסגרת לימודים מרווחת יותר של שנתיים. התכנית כוללת את היצע הקורסים המובחר של התכנית בת השנה אך ללא הקורס המרוכז וקורס הקיץ הסופי, ותאפשר בחירה מעט נרחבת יותר בין קורסים. הלימודים יתקיימו בימי שלישי אחר הצהריים ושישי בבוקר.

 

הרישום לתכנית בת השנתיים פתוח עד סוף אוגוסט.

יש לקחת בחשבון שהרישום לקורסים מתבצע בתחילת חודש ספטמבר, ולכן תלמידים שיירשמו אחרי 7.8.2021 יוכלו להירשם לקורסים על בסיס מקום פנוי בלבד.

 

 

 

 

 

 

 

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

תואר שני עיוני: אורית קטן
ימי קבלה:
א', ד', ה' 12:00 - 09:00, וג' (במהלך שנת הלימודים) 14:00- 18:30
בנין טרובוביץ', חדר 25
03-6406482
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>