לימודי תואר שני במשפטים - תואר עיוני

לימודי תואר שני במשפטים - תואר עיוני

חדש – תכנית תואר שני במשפטים בשנה אחת בלבד!
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • מסלולי התמחות
שנות לימוד: 2 או 1
מתכונת לימודים: עיוני
פתוח לרישום:
תואר שני במשפטים מסלול עיוני (14XX)

 

התואר המוענק:

LL.M במשפטים

 

 

משפטים מסלול עיוני תואר שני
משפטים מסלול עיוני תואר שני

 

 תכנית תואר שני במשפטים בשנה אחת בלבד!

 

בשנת הלימודים הקודמת  - תש"פ, חידשנו את תכנית הלימודים והשקנו תכנית תואר שני בשנה אחת במטרה לשפר ולעדכן את התואר השני העיוני. שנת תשפ"א תהיה השנה השנייה בה אנחנו מציעים תכנית מקוצרת ואיכותית זו. התכנית החדשה מציעה תואר שני במשפטים בשנה אחת (ארבעה סמסטרים: קיץ, סתיו, אביב, קיץ).

התואר מציע לסטודנטים מערכת מובנית עם קורסים ייעודיים שפותחו במיוחד עבור התואר השני ושבהם ילמדו מיטב המרצים בפקולטה, לצד שופטים ועורכי דין מובילים.  בראש התכנית עומד שופט בית המשפט העליון לשעבר, פרופסור יורם דנציגר.

התכנית מותאמת לעורכי דין פעילים המשלבים עבודה עם לימודים: סמסטרי הקיץ ימשכו על פני השבועיים הראשונים של אוגוסט וברובם יתקיימו בשעות אחר הצהריים.

במהלך סמסטר הסתיו והאביב הלימודים יתנהלו בשני ימי לימוד (שלישי אחה"צ ושישי בבוקר).

 

הרישום לתכנית בשנה אחת יחל בתאריך – 19.1.2020 ויסתיים בתאריך 15.7.2020

 

 

בתכנית מוצעים שלושה מסלולי התמחות:

  • מסחרי-אזרחי
  • פלילי ומדעים פורנזיים
  • ציבורי

 

 

 

יתרונות התכנית

התכנית מותאמת לעורכי דין פעילים המשלבים עבודה עם לימודים.

 

במסגרת מהודקת של שנה אחת, התכנית משלבת ידע פרקטי ומעשי, מפגש עם חוד החנית של העשייה בתחומים השונים, אינטראקציה עם דמויות מפתח מובילות בעולם המשפט בישראל, חשיפה לתיאוריות ומתודולוגיות עכשוויות ומובילות בחקר המשפט, והוראה על ידי מיטב המרצים.

 

בין מרצי התכנית: דקאן הפקולטה, הפרופסור שרון חנס ולצידו מרצים מובילים נוספים בפקולטה וביניהם אסף חמדני, דיויד גילה, טליה פישר ונטע זיו; שופטים וביניהם השופטת מיכל אגמון גונן, והשופט גלעד נויטל; ועורכי דין מובילים מחזית העשייה.

 

קורס הסיכום של התואר (בקיץ השני) הינו קורס ייחודי בהובלת שופט בית המשפט העליון לשעבר הפרופ' יורם דנציגר שיעסוק בחשיבה תאורטית ומוסדית על בתי המשפט ומקומם של השופט ועורך הדין במערכת הצדק. הקורס ייסוב סביב מפגשים עם שופטים מערכאות שונות שירצו על גישתם השיפוטית ועל התיקים המרכזיים בהם טיפלו.

 

פרטים מלאים על התכנית ניתן יהיה למצוא באתר הפקולטה. 

 

 תכנית תואר שני בשנתיים

 

לצד התכנית בת השנה האחת נמשיך להציע תכנית בת שנתיים (סמסטרים סתיו, אביב,  סתיו, אביב) במתכונת הקיימת. תכנית זו תציע גם כן את שלושת מסלולי ההתמחות המנויים למעלה (מסחרי-אזרחי, פלילי ומדעים פורנזיים, ציבורי) ותאפשר ללמוד תואר שני במסגרת לימודים מרווחת יותר של שנתיים. התכנית תכלול את היצע הקורסים המובחר של התכנית בת השנה אך ללא קורסי הקיץ ותאפשר בחירה מעט נרחבת יותר בין קורסים. הלימודים יתקיימו בימי שלישי אחר הצהריים ושישי בבוקר.

 

הרישום לתכנית בת השנתיים יחל ב- 19.1.20 ויסתיים ב 30.9.2020. 

יש לקחת בחשבון שהרישום לקורסים מתבצע בתחילת חודש ספטמבר, ולכן תלמידים שיירשמו אחרי 7.8.2020 יוכלו להירשם לקורסים על בסיס מקום פנוי בלבד.

 

 

 

 

 

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

תואר שני עיוני: אורית קטן
ימי קבלה:
א', ד', ה' 12:00 - 09:00, וג' (במהלך שנת הלימודים) 14:00- 18:30
בנין טרובוביץ', חדר 25
03-6406482
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive