מאסטר-טראק במדעי המוח - חישוביות עצבית

אודות התוכנית 

זה שממשקי אדם-מכונה ושסביבות וירטואליות (כמו המטאוורס) הופכים ונהיים נפוצים יותר ויותר – אנחנו כבר יודעים. אך מהי השפעתה של סביבה וירטואלית על מערכת העצבים של המוח? האם אפשר למפות את השינויים ואת מבנה מערכת העצבים כתוצאה מאינטראקציה כזו? האם בעזרת מחקרים בתחום החישוביות העצבית נוכל לייצר מכונות שלומדות כמו מוח האדם ואפילו מייצרות מחשבות כמוהו? 


תוכנית הלימודים המרתקת שלנו למאסטר-טראק בחישוביות עצבית תעשיר את הידע שלך בתחום הלמידה החישובית ותקנה לך הבנה מעמיקה בצורת חישוב המידע ובסיגנל הפעילות המוחית. זה הזמן שלך להעשיר את הידע שלך בתחום החם ביותר כיום במדעי המחשב. 

 
מבנה תוכנית הלימודים

 

 קורס חובה 
שעות סמסטריאליות (ש"ס)

 מבנה המוח

2

קורסי בחירה

 

 פייתון למדעי המוח

3

 רשתות מוחיות וגרפים

2

למידה חישובית למדעי המוח

3

מידול ביופיסיקלי של מערכת העצבים

2

מידול מתמטי של תאי עצב ורשתות עצבים

4

חובת בחירה

 

פרויקט מחקר

2-6**

[ * ] תלמיד המעוניין להמשיך לתואר שני מחויב בקורס זה

[ ** ] היקף הפרויקט - תלוי מעבדה 

 

יהיה עליך להירשם למינימום 2 קורסים בשנה ולהשלים את כל הקורסים הנדרשים תוך 3 סמסטרים. בסיום הלימודים תוענק לך תעודה - בתנאי, כמובן, שתעמוד בדרישות האקדמיות של הפקולטה: סיום מאסטר-טראק בממוצע של 75 לפחות וציון 60 לפחות בכל קורס.

 

איך ממשיכים לתואר שני ללא תזה?

אם ברצונך להמשיך ללימודי תואר שני בבית הספר למדעי המוח ניתן לעבור לתואר שני תוך שנתיים מסיום לימודי המאסטר-טראק בציון סופי של 88 לפחות. לתואר שני מחקרי/קליני/חישוביות עצבית יתקבלו רק מועמדים שתיאמו מנחה לעבודה התזה וביצעו פרויקט מחקרי.

 

מה גובה שכר הלימוד?


שכר הלימוד לכל ש"ס הינו 1,142 ₪ צמוד למדד 06/2023 (המחיר צמוד למדד המחירים לצרכן ובהתאמה לשכר הלימוד האוניברסיטאי לתואר שני).

כל קורסי המאסטר-טראק שיוכרו לך במעבר ללימודי תואר שני רגילים, ייחשבו למכסת שכר הלימוד לתואר השני. כלומר: התשלום עבור כל קורסי המאסטר-טראק יהוו חלק משכר הלימוד הרגיל, במקרה שבחרת להמשיך לתואר שני.

 

מה זה מאסטר-טראק? >>

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

רותי וולף
03-6409385