הפקולטה למדעי החיים הביולוגיה המודרנית חיונית לכל תחומי חיינו, איכות הסביבה, חקר הגנום האנושי, פיצוח סודות ויסודות החיים, תשתית מדעית לפיתוח תרופות ועוד. מטרת הלימודים בפקולטה למדעי החיים להכשיר דור חדש של אנשי מקצוע המסוגלים להתמודד עם אתגרי המאה ה-21. אתר הפקולטה > מפגש חשיפה לתואר שני בקולנוע וטלוויזיה, יום רביעי, 7.8 בשעה 17:00>> | ייעוץ אישי לתואר ראשון ושני. לקבלת פרטים >> מפגש ייעוץ אונליין ללימודי תואר ראשון בסיעוד. 29.7 להרשמה >> | מפגש זום לתואר ראשון בניהול ואקטואריה, רביעי, 31.7, 17:00>> | למועדי הרישום לכל תוכניות הלימוד >>