תואר שני בביואינפורמטיקה

תואר שני
2 שנות לימוד
מחקרי

תואר שני בביואינפורמטיקה: לפצח את הפאזל האנושי


מדעי המחשב הם חלק מה-DNA שלך? מתמטיקה נמצאת אצלך בגנים? אם נתונים ואלגוריתמים עושים לך את זה, הגעת בדיוק למקום הנכון. התוכנית לתואר שני בביואינפורמטיקה עוסקת בעולמות הידע של הרפואה, הביולוגיה ומדעי המחשב. התוכנית שלנו נמצאת בחזית ההוראה והמחקר הביואינפורמטי בארץ ובחו״ל. אצלנו עוסקים בפיתוח טכנולוגיות חדשניות, שיטות חישוביות, תרופות מתקדמות ומחקרים חשובים בתחום הגנום האנושי. נא להדק את החגורות ולהתכונן – אנחנו מזנקים קדימה אל העתיד!


 
למה אצלנו?


כי אנחנו נמצאים בחזית הטכנולוגיה וכדאי לך להיות שם איתנו. תוכנית הלימודים לתואר השני בביואינפורמטיקה באוניברסיטת תל אביב היא תוכנית בינתחומית שמשותפת לשלוש הפקולטות המובילות באוניברסיטה: הפקולטה למדעי החיים, הפקולטה לרפואה ובית הספר למדעי המחשב ע"ש בלווטניק בפקולטה למדעים מדויקים. הסגל שלנו מגיע מקבוצות מחקר שונות ומגוונות, בהן מדעי המחשב, מדעי החיים, רפואה, פיזיקה, סטטיסטיקה, מתמטיקה והנדסה. השילוב של כל אלה, מייצר תוכנית שתאפשר לך להיחשף לפרספקטיבה רחבה ביותר של גישות ודרכי חשיבה, וגם לקחת חלק באחד התחומים המרתקים ביותר שידועים למין האנושי. 


 
מה אפשר לעשות עם זה?


תואר שני בביואינפורמטיקה באוניברסיטת תל אביב מאפשר לך להשתלב במגוון משרות אקדמיות באוניברסיטאות בארץ ובעולם, כמו גם בתעשיית ההייטק ובחברות ביו-רפואיות וביואינפורמטיות רבות. 


איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני בביואינפורמטיקה באוניברסיטת תל אביב צריך שיהיה לך תואר ראשון בתוכנית הלימודים הדו-חוגית במדעי המחשב וביולוגיה עם הדגש בביו-אינפורמטיקה. לחילופין ניתן להתקבל עם תואר ראשון מהפקולטה למדעים מדויקים, הנדסה, מדעי החיים או רפואה, אחרי השלמות מתאימות. אנחנו מציעים לך מסלול לימודים עם עבודת תזה. 

 

התואר המוענק:

במדעי החיים - מוסמך אוניברסיטה (.M.Sc) בביואינפורמטיקה

במדעי המחשב - מוסמך אוניברסיטה (.M.Sc) במדעי המחשב התמחות בביואינפורמטיקה

במדעי הרפואה - מוסמך אוניברסיטה (.M.Sc) במדעי הרפואה בביואינפורמטיקה

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ביה"ס למדעי המחשב: פרופ' רודד שרן
הפקולטה למדעי החיים: ד"ר דוד בורשטיין
הפקולטה לרפואה: פרופ' נועם שומרון