לימודי סיעוד - מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון

לימודי סיעוד - מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון

יש לך הזדמנות לרכוש מקצוע המבטיח אתגר, עניין, התפתחות מקצועית, קריירה מגוונת ותרומה משמעותית לחברה במסלול הסבת אקדמאים לסיעוד
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
שנות לימוד: 2.5
מתכונת לימודים: חד חוגי
סגור לרישום:
סיעוד-מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון (0162)
סיעוד - התכנית הכללית - מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון
סיעוד - התכנית הכללית - מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון

בעלי תואר ראשון? בואו למצוא את התשוקה החדשה שלכם

יש לכם תואר אקדמי? חושבים על שינוי? שואפים לעזור לעולם – ולממש את עצמכם? אם אתם מעוניינים למלא תפקיד חשוב במערכת הרפואית על כל היבטיה – בתי חולים, מרפאות חוץ, מרפאות קהילה ועוד ; אם אתם רוצים לשמש גשר בין  מטופלים לבריאותם, ללמוד הרבה על בריאות וחולי, סיעוד ורפואה  – זה הזמן להירשם ללימודי  במסלול אוניברסיטאי להסבת אקדמאים לסיעוד, באוניברסיטת תל אביב.

 

מקצוע הסיעוד הוא חלק מרכזי במערכת הבריאות והוא הולך ומתרחב לתחומים חדשים, עם עלייה בביקוש לאחים ולאחיות מיומנים. הידע והניסיון שנצברו במגוון תחומי המקצוע מהווים בסיס לקביעת מדיניות טיפול, לשיפור מתמיד של איכות הטיפול והשירות, לקידום ההוראה והמחקר בסיעוד ואף מסייעים להתמודד עם הצרכים המשתנים והאתגרים העומדים בפני החברה הישראלית.

 

התכנית להסבת אקדמאים לסיעוד היא, למעשה,  מסלול מיוחד ומקוצר בסיעוד לבעלי תואר ראשון, הנמשך שנתיים וחצי בלבד וכולל למידה תיאורטית והתנסות מעשית באשפוז ובקהילה. לימודי סיעוד במסלול זה מבוססים על תכנית הלימודים המחייבת (תכנית הליבה) של משרד הבריאות ותכנית הלימודים לתואר אח/ות מוסמכ/ת (התכנית הבסיסית), בחוג לסיעוד. בוגרי המסלול יעמדו לבחינת רישום ממשלתית לתואר אח/ות מוסמכ/ת. התכנית מעניקה תואר ראשון בסיעוד יחד עם תואר אח/חות מוסמכת.

 

בעקבות הטיפולים שעוד לא הענקנו - לימודי סיעוד באוניברסיטת תל אביב

קריירה שנייה במקצוע עם משמעות

מסלול לימודי סיעוד להסבת אקדמאים מכין את הסטודנטים לקריירה חדשה כאחים מוסמכים ברמה אקדמית, על בסיס יסודות מדעיים בתחומי הבריאות, הסיעוד, החברה וההתנהגות, שעליהם מושתתת הפעילות הסיעודית בכל תחומיה - בשדה הקליני, בהוראה, בניהול ובמחקר. עם סיום ההסבה, תוכלו להמשיך ולפתח מסלולי קריירה מגוונים ב במערכת הבריאות.

 

הלימודים האקדמיים מקיפים תחומים רבים ומגוונים – מדעי הרפואה, מדעי החברה, כלכלת בריאות, , איכות ובטיחות הטיפול, סטטיסטיקה ושיטות מחקר, עשייה מבוססת ראיות, גנטיקה, מבוא למנהל, רפואה דחופה, סיעוד במצבי חירום, אתיקה, חוק ומשפט ועוד. הלימודים כוללים גם התנסות בפועל, בעבודה בבתי חולים ומתקנים אחרים בקהילה. ההתנסות הזו מאפשרת לסטודנטים להפוך את התיאוריה למעשה, ולרכוש מיומנות וניסיון כבר במהלך הלימודים.

 

תכנית הלימודים במסלול להסבת אקדמאים לסיעוד מהווה בסיס להכרה במעמד המקצועי כאח/ות מוסמכ/ת בישראל (רישוי משרד הבריאות). בוגרי המסלול יעמדו לבחינת רישום ממשלתית לתואר אח/ות מוסמכ/ת.

 

מקומות הלימוד

בתכנית הלימודים משולבים קורסים עיוניים וקליניים הנלמדים בקמפוס האוניברסיטה ובשדות קליניים מסונפים.

לייעוץ ולפרטים נוספים

ייעוץ אקדמי: ד"ר איליה קגן
בניין ריימונד, חדר 304ב בתיאום מראש
03-6405338
מזכירות המסלול: דנה בלומנשטוק
חדר 305
6408353 - 03
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive