לימודי סיעוד - התכנית להסבה לבעלי תואר ראשון

לימודי סיעוד - התכנית להסבה לבעלי תואר ראשון

יש לך הזדמנות לרכוש מקצוע המבטיח אתגר, עניין, התפתחות מקצועית, קריירה מגוונת ותרומה משמעותית לחברה במסלול הסבת אקדמאים לסיעוד בתכנית להסבת אקדמאים לסיעוד
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
שנות לימוד: 2.5
מתכונת לימודים: חד חוגי
פתוח לרישום:
סיעוד-מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון (0162)

 

התואר המוענק:

B.A בסיעוד

סיעוד - התכנית הכללית - מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון
סיעוד - התכנית הכללית - מסלול הסבה לבעלי תואר ראשון

בעלי תואר ראשון? בואו למצוא את התשוקה החדשה שלכם

יש לכם תואר אקדמי? חושבים על שינוי? שואפים לעזור לעולם – ולממש את עצמכם? אם אתם מעוניינים למלא תפקיד חשוב במערכת הרפואית על כל היבטיה – בתי חולים, מרפאות חוץ, מרפאות קהילה ועוד ; אם אתם רוצים לשמש גשר בין  מטופלים לבריאותם, ללמוד הרבה על בריאות וחולי, סיעוד ורפואה  – זה הזמן להירשם ללימודים בתכנית להסבת אקדמאים לסיעוד, באוניברסיטת תל אביב.

 

מקצוע הסיעוד הוא חלק מרכזי במערכת הבריאות והוא הולך ומתרחב לתחומים חדשים, עם עלייה בביקוש לאחים ולאחיות אקדמאים מיומנים. הידע והניסיון שנצברו במגוון תחומי המקצוע מהווים בסיס לקביעת מדיניות טיפול, לשיפור מתמיד של איכות הטיפול והשירות, לקידום ההוראה והמחקר ואף מסייעים להתמודד עם הצרכים המשתנים והאתגרים העומדים בפני החברה הישראלית.

התכנית להסבת אקדמאים לסיעוד היא למעשה מסלול מיוחד ומקוצר לבעלי תואר ראשון, הנמשך שנתיים וחצי בלבד וכולל למידה תיאורטית והתנסות מעשית בסיעוד באשפוז ובקהילה. לימודי סיעוד בתכנית זו מבוססים על תכנית הלימודים המחייבת של משרד הבריאות (תכנית הליבה) לקבלת תואר אח/ות מוסמכת ותכנית הלימודים לתואר אקדמי ראשון בסיעוד ( BA) בחוג לסיעוד. בוגרי התכנית יעמדו לבחינת רישוי ממשלתית לתואר אח/ות מוסמכ/ת. התכנית מעניקה תואר ראשון בסיעוד יחד עם תואר אח/חות מוסמכת.

בעקבות הטיפולים שעוד לא הענקנו - לימודי סיעוד באוניברסיטת תל אביב

קריירה שנייה במקצוע עם משמעות

התכנית להסבת אקדמאים לסיעוד מכינה את הסטודנטים לקריירה חדשה כאחים מוסמכים ברמה אקדמית, על בסיס יסודות מדעיים בתחומי הבריאות, הסיעוד, החברה וההתנהגות, שעליהם מושתתת הפעילות הסיעודית בכל תחומיה - בשדה הקליני, בהוראה, בניהול ובמחקר. עם סיום ההסבה, תוכלו להמשיך ולפתח מסלולי קריירה מגוונים במערכת הבריאות.

הלימודים האקדמיים מקיפים תחומים רבים ומגוונים– מדעי הרפואה, מדעי החברה, כלכלת בריאות, איכות ובטיחות הטיפול, סטטיסטיקה ושיטות מחקר, עשייה מבוססת ראיות, גנטיקה, מבוא למנהל, רפואה דחופה, סיעוד במצבי חירום, אתיקה, חוק ומשפט ועוד. הלימודים כוללים גם התנסות קלינית בפועל, בעבודה בבתי חולים ובמתקנים רפואיים בקהילה. ההתנסות מאפשרת לסטודנטים להפוך את התיאוריה למעשה, ולרכוש מיומנות וניסיון כבר במהלך הלימודים.

תכנית הלימודים במסלול להסבת אקדמאים לסיעוד מהווה בסיס להכרה במעמד המקצועי כאח/ות מוסמכ/ת בישראל (רישוי משרד הבריאות). בוגרי המסלול יעמדו לבחינת רישוי ממשלתית לתואר אח/ות מוסמכ/ת.

 

מקומות הלימוד

בתכנית הלימודים משולבים קורסים עיוניים וקליניים הנלמדים בקמפוס האוניברסיטה ובשדות קליניים מסונפים – ביה"ס האקדמי לאחיות שיינברון ליד המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי וביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש זיוה טל ליד המרכז הרפואי שיבא תל השומר. פתיחת כיתה בבתי הספר לסיעוד מותנית במספר נרשמים. המתקבלים ישובצו לבתי הספר תוך התחשבות מרבית בהעדפותיהם האישיות. יחד עם זאת החלטת השיבוץ הסופית הינה של החוג לסיעוד

לייעוץ ולפרטים נוספים

ראש התכנית: ד"ר איליה קגן
מזכירות המסלול: דורית דואק
חדר 305
6408353 - 03
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive