הפקולטה למדעים מדויקים הלימודים סוללים את הדרך להשתלב הן במחקר אקדמי והן בחברות טכנולוגיה עילית ובמגזר העסקי. הפקולטה מעודדת לימודים בין–תחומיים בתוך הפקולטה ועם חוגים בפקולטות אחרות. אתר הפקולטה > מפגש חשיפה לתואר שני בקולנוע וטלוויזיה, יום רביעי, 7.8 בשעה 17:00>> | ייעוץ אישי לתואר ראשון ושני. לקבלת פרטים >> מפגש ייעוץ אונליין ללימודי תואר ראשון בסיעוד. 29.7 להרשמה >> | מפגש זום לתואר ראשון בניהול ואקטואריה, רביעי, 31.7, 17:00>> | למועדי הרישום לכל תוכניות הלימוד >>