שרית אורן

שרית אורן

הכל מתחיל כאן: ההתחלה שלי

שרית אורן

1990

חולון

תקשורת ומדע המדינה

אנחנו מוצפים במסרים תקשורתיים מכל הכיוונים ובכל שעה, וזה מחייב אותנו להצטייד במשקפיים ביקורתיות ולהבין את מה שמתרחש מאחורי הכותרות הצבעוניות. זו הסיבה שבחרתי בלימודי תקשורת,  המציידים אותי בכלים המתאימים. את לימודי התקשורת שילבתי עם מדע המדינה  -היכולת לקחת סיטואציות מקומיות או בינלאומיות ולנתח אותן מנקודות המבט השונות של השחקנים, מאפשרת לי להבין טוב יותר את העולם שלנו ואת יחסי הכוחות בין הגורמים השונים.

בחרתי באוניברסיטת תל-אביב כי פשוט הרגשתי שזה המקום שלי

בחרתי באוניברסיטת תל-אביב לאחר שביקרתי בימים פתוחים של מוסדות שונים, התייעצתי עם סטודנטים ובוגרים, וקיבלתי תמונה שאהבתי לגבי אוניברסיטת תל-אביב. אבל יותר מכל פשוט הרגשתי שזה המקום שלי.

 

אוניברסיטת תל-אביב חשפה אותי למידע בתחומים שונים. שמות של הוגים מכוננים קיבלו פתאום משמעות וצבע ועוררו רעב לעוד. גם אם בעבר היה לי חשש להתמודד עם טקסטים, החשש הזה נעלם בזכות ההבנה שאם מתמודדים עם הקושי, מגלים דברים מרתקים.

 

במהלך הלימודים השתתפתי ב'פרויקט מסע' המאפשר לסטודנטים לקבל מלגות תמורת התנדבות בארגונים שונים. במסגרת הפרויקט הגעתי לביה"ח 'דנה' באיכילוב, שם נוצר מפגש חד-פעמי עם ילדים מדהימים,  עם חלקם אני בקשר עד היום. כל ביקור היה מהול בעצב אבל גם בהרבה שמחה שהילדים האלה מפיצים. אתה נכנס לחיים של משפחה שהשתנו ביום בהיר אחד וחווה עם בני המשפחה קשיים יומיומיים, שהרי כל המשפחה הופכת להיות מגויסת בשל המחלה. זו הייתה ללא ספק החוויה הכי מעצבת במהלך התואר שלי.

 

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>