מוריה אדרי

מוריה אדרי

הכל מתחיל כאן: ההתחלה שלי

מוריה אדרי

1990

צפת

משפטים

תחילת דרכי באוניברסיטה הייתה בתחום לימודים אחר. תוך כדי שנת הלימודים הראשונה הכרתי במסגרת פרויקט התנדבותי באגודה לזכויות אדם ואזרח סטודנטיות למשפטים. הן חשפו את עולם המשפט בפניי וגרמו לי להרגיש הזדהות גדולה עם ערכי המקצוע ורצון להימנות עם בוגרי האוניברסיטה בתחום.

 

ראיתי שלוש נשים שהועצמו מאוד מהלימודים, שהפכו לאזרחיות מועילות יותר לחברה וקיבלו את הכלים הטובים ביותר מהאוניברסיטה. בעקבות ההיכרות והחברות שנרקמה בינינו, בחרתי לשנות את תחום הלימוד וכיום אני סטודנטית למשפטים.

 

היה לי הכבוד לשמש גשר לאוניברסיטה עבור חבריי ומכריי מעיר הולדתי

זכיתי להימנות עם קבוצת תלמידים ייחודית שלומדת במסגרת הפרויקט "מצטייני פריפריה", במסגרתו מזמינה האוניברסיטה סטודנטים מצטיינים מהפריפריה ללמוד תוך מתן סיוע כלכלי, לימודי והעשרה מקצועית. כמו כן הכרתי באוניברסיטה חברים רבים שהפכו להיות לי ל"משפחה שנייה" ומהווים עבורי עוגן משמעותי נוכח המרחק מבית הורי.

 

כיום אני מתנדבת באגודה לזכויות אדם ואזרח. ההתנדבות והעבודה על הפרויקטים שאותם הקמתי בעירי צפת נוסכת בי תחושת סיפוק אדירה – הן בשל ההיענות וההירתמות הרבה של כל הגורמים באוניברסיטה והן בשל הרצון של הצד השני, תושבי הפריפריה, לקבל את הכלים וההכוונה שהאוניברסיטה מעניקה להם באמצעותי.

 

זה מחמם את הלב לראות נשים ותלמידים, שעם חלקם הייתה לי היכרות אישית קודמת, מגיעים לאוניברסיטה, חולמים בגדול, לומדים ומתפתחים ואני שמחה שהיה לי הכבוד לשמש גשר לאוניברסיטה בעבור אותם אנשים.

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>