לימודי עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה למצטיינים - במסגרת התכנית הרב תחומית באמנויות

לימודי עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה למצטיינים - במסגרת התכנית הרב תחומית באמנויות

תכנית הלימודים היחידה מסוגה בישראל לתואר ראשון ושני, המאפשרת לך לבנות עולמות פרי דמיונך
מתוך ההצגה "סופמשחק" מאת סמואל בקט, תיאטרון החאן. עיצוב תפאורה: מרים גורצקי. תלבושות: נועה רום, בוגרת הפקולטה
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
שנות לימוד: 4
מתכונת לימודים: חד חוגי
פתוח לרישום:
התכנית הרב תחומית באמנויות - לימודי עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה למצטיינים (0861 מסלול 0120)

 

התואר המוענק:

B.A בתכנית הרב תחומית באמנויות

לעצב עולמות, לעצב חלומות

מדמיינת עולם המעוצב לפי החזון שלך? מעוניין לכבוש את הגלובוס עם בתים, ערים ואף מדינות שלמות פרי דמיונך? אם אתם חולמים על בניית עולמות חדשים ויודעים בדיוק איך לעצב אותם - התכנית החדשה למצטיינים בעיצוב תעזור לכם להפוך חלום למציאות על במת התיאטרון, מסך הקולנוע ומרקע הטלוויזיה, או באולם ההופעות.

 

אם אתם רוצים ללמוד איך להכניס את הצופה לעולמות מופלאים ועשירים בהצגת התיאטרון, בסרט, באופרה, במחול בכל מופע אחר או בתערוכה – לעתים באמצעים פשוטים בלבד – כאן תלמדו איך לחולל את הקסם. יש לכם כישרון, דמיון וגם חזון; אבל לא די בכך. בתכנית ללימודי עיצוב במה תלמדו איך לקרוא סיפור באופן מושכל ולהבין את הנרטיב שלו; להבין אמנות במובנים הרחבים ביותר שלה; ולשלוט בטכנולוגיות הפקה, שבהן תתנסו עוד במהלך הלימודים.

 

אם האצבעות כבר מדגדגות לכם להתחיל בעשייה, אך במקביל גם ללמוד ולחקור ככל האפשר - כאן תוכלו ללמוד במסלול ישיר לתואר שני יישומי (MFA) בארבע שנים במקום חמש שנים כמקובל. זוהי הכשרה מקצועית נרחבת ויחידה מסוגה בישראל, בתחומי התיאטרון, הקולנוע, הטלוויזיה והאופרה. רק כאן תרכשו ידע וארגז כלים בעיצוב במה, תפאורה, תאורה, תלבושות, עיצוב גרפים עיצוב חללים ועוד.

 

עושים הצגות

כדי שתישארו תמיד מעודכנים, התכנית ללימודי עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה שמה דגש על חדשנות טכנולוגית ומשלבת בין תכנים עיוניים ומעשיים, החל ממבואות, דרך ניתוח טקסטים קולנועיים ותיאטרוניים ועד מחקר. כל אלה מהווים בסיס מוצק ללימודים המעשיים – הכוללים בין השאר שיעורי עיצוב בדו ממד ובתלת ממד, עבודה בסביבה טכנולוגית-ממוחשבת, עבודה בקבוצת יוצרים והשתתפות בתהליך הפקה של יצירה.

 

מטרת התכנית ללימודי עיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה היא להפוך אתכם, בעלי הכישרון והדבקות במטרה, לאמנים השולטים בכלים הבסיסיים של עיצוב הבמה ושל העיצוב לקולנוע ולטלוויזיה, תוך התמחות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר באחד משני התחומים הללו. אתם תפתחו מיומנויות גרפיות ופלסטיות נרחבות ותשלטו בתכנות מחשב מקצועיות. כאן תלמדו מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, ביניהם עידו דולב, במבי פרידמן ופרופ' מרים גורצקי - שמות גדולים שהתגייסו לחנך את דור המעצבים החדש, להעניק לכם רקע תיאורטי עמוק ולהבטיח שילוב מנצח של  שעות מעשיות רבות בהקמת תפאורות והתנסויות בשטח.

 

 כבוגרי התכנית, ייפתחו עבורכם שפע של אפשרויות תעסוקה שמציעות את השילוב הנכסף בין סיפוק מעשייה אמנותית, לבין מקצוע יישומי ורווחי. תוכלו להשתלב בעיצוב במגוון תחומים – תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, אופרה, מחול, עיצוב במות לאירועים שונים, מיצגי קבע והפקת אירועים ותערוכות.

 

ציון ההתאמה שלך גבוה מ 670? הינך זכאי/ת למענק הצטיינות

 

 

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

פרופ' מרים גורצקי
03-6406757
מר במבי פרידמן
03-6406757
מזכירות תלמידים בתכנית הרב תחומית באמנויות: מיכל גילרון
ימי קבלה:
ימים א', ב', ג', ה' 15:00-10:00 יום ד' 14:00-11:00
בניין מכסיקו חדר 108
03-6409004
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive