מיה דה קלו

מיה דה קלו

הכל מתחיל כאן: ההתחלה שלי

מיה דה קלו

1985

תל אביב

סוציולוגיה ומדע המדינה

בחרתי ללמוד סוציולוגיה מכיוון שכל חיי רציתי לעזור לחברה הישראלית ולשם כך צריך קודם כל ללמוד באופן ישיר על החברה ועל בעיותיה. מדעי המדינה הם עוד דרך להשפיע על הנעשה במדינה וליצור שינוי באמצעות המנגנונים הפוליטיים, ולכן שילבתי אותם עם לימודי הסוציולוגיה, וכמובן שבחרתי לעשות זאת באוניברסיטה הטובה בארץ.

הדרך להשפיע וליצור שינוי חברתי התחילה עבורי כאן, באוניברסיטת תל-אביב

במהלך הלימודים שלי, עוד מלימודי המכינה הקדם האוניברסיטאית של אוניברסיטת תל-אביב וגם עתה, רכשתי כלים לימודיים רבים, כגון יכולת כתיבה ברמה אקדמית ויכולת להפיק מחקר בנושאים מגוונים. בעזרת כלים אלה אוכל להציע דרכים ליצירת שינוי חברתי אותו אני חולמת להגשים.

 

מעורבות חברתית ועבודה למען שינוי פני החברה הם לא רק תיאוריה עבורי. כתושבת שכונת התקווה, התנדבתי בשכונה, ונכחתי בדיונים הקשורים לבעיות באזור וקידמתי נושאים שמטרידים אותי. בנוסף התנדבתי בגן ויצ"ו ובשנה הראשונה לתואר במרכז יום לקשיש.

 

יש באוניברסיטת תל-אביב גם מעבר ללימודים: אני רשומה לחדר הכושר של האוניברסיטה, מגיעה פעמיים בשבוע לחוג זומבה ולפעמים גם לבריכה. ביום הסטודנט הראשון שלי באוניברסיטה הייתי בעננים. היה פשוט כיף, יום של אושר מאורגן היטב,פינוקים, מתנות, הופעות, והכל בשבילנו. זו הייתה חוויה בלתי נשכחת.

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>