לימודי תעודות הוראה

לימודי תעודות הוראה

הכשרה להוראה בבתי ספר על יסודיים
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • הכשרה
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 1-2
פתוח לרישום:
תעודות הוראה (0769)
תעודות הוראה
תעודות הוראה

יש לכם שליחות בחיים? גם לנו

"אנחנו מלמדים הכי טוב את מה שאנחנו הכי צריכים ללמוד בעצמנו". ריצ'רד באך, סופר

 יש לכם שליחות בחיים? אתם רוצים להוביל את דור העתיד ולברוא עולם חדש וטוב יותר? אתם בוודאי יודעים ששינוי גדול מתחיל בצעד קטן – ומאחורי כל אדם מצליח עומד ילד שמישהו האמין בו ונתן לו את כל העידוד והכוחות שנזקק להם

 

אם אתם חולמים להיות מקור השראה, לגעת בלבבות של אנשים ולפתוח להם דלתות לעולמות חדשים; אם אתם אוהבים לחקור, ללמוד ולדעת, ושואפים לחלוק את ההנאה הזאת עם אחרים; אם אתם מאמינים שלמידה היא תהליך הנמשך כל החיים; ואם אתם מבקשים לחנך דורות חדשים ולהותיר בהם את החותם שלכם – הצטרפו ללימודי הוראה באוניברסיטת תל אביב, אשר בסופם תקבלו תעודת הוראה. כאן אתם מתחילים: לאן תגיעו? זה תלוי רק בכם.

 

לימודי הוראה מיועדים לסטודנטים בעלי תואר אקדמי ואנו מציידים אותם בידע עיוני והכשרה מעשית במקצועות שונים, כדי להכשיר אותם להוראה בבתי הספר העל יסודיים. אם אתם רואים את עתידכם במקצועות הרוח והחברה, תוכלו ללמוד במסלולים כאזרחות, היסטוריה, מקרא, ספרות, לשון עברית, מדעי החברה ומחשבה יהודית. אם אתם שואפים להתוודע לתרבויות זרות ומרתקות ולהנחיל ידע זה לדורות חדשים, תוכלו ללמוד אנגלית, צרפתית, ערבית ועוד. אם אתם נמשכים אל המדעים המדויקים, תוכלו להשתלב בלימודי תעודת הוראה בחוג לחינוך מתמטי, מדעי וטכנולוגי, שם תלמדו הוראת מדעי החיים, מתמטיקה, מדעי המחשב ופיזיקה. בנוסף ניתן ללמוד לקראת תעודת הוראה בחינוך המיוחד  בתולדות האמנות, בקולנוע, במוזיקה ובתיאטרון.

משך הלימודים לתעודת הוראה הוא בין שנה לשנתיים. אם אתם מעוניינים לשלב לימודים עם עבודה או עיסוק אחר, תוכלו לעשות זאת: הלימודים מרוכזים ביומיים - שלושה וכוללים התנסות בבתי ספר בתל אביב. תלמידים החייבים בשיעורי השלמה ילמדו בנוסף בימים ובשעות שיקבעו ע"י החוג הרלוונטי.

 

 

לפרטים נוספים בנוגע לתעודות הוראה במדעים, מתמטיקה, מדעי המחשב וטכנולוגיה

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

מזכירת תלמידי תעודות הוראה: עדן ישועה
ימי קבלה:
א', ב, ד, ה' 9:30 – 12:00, ג' 09:30 – 14:00
בניין שרת, חדר 443
03-6408460
מזכירת תלמידי תעודות הוראה במדעים: הדר צפריר
ימי קבלה:
א'- ה' 9:30 – 12:00, ג' 09:30 – 14:00
בניין שרת, חדר 335
03-6407228
מזכירת היחידה להכשרה להוראה: גילה לוי נוה
03-6406045
מזכירת החוג לחינוך מתמטי מדעי וטכנולוגי: קרן רוזן
03-6408486
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>