תואר שני בלימודי מדיניות החינוך - התמחות במערכות חינוך מקומיות וארציות

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0725 מסלול 0726

תואר שני במדיניות החינוך – התמחות במערכות חינוך מקומיות וארציות: נעשה לך בית ספר


התנסית בהוראה ובא לך להרחיב, לשפר ולתקן? חינוך עבורך הוא שליחות? גם עבורנו. תואר שני במדיניות החינוך, עם התמחות במערכות חינוך מקומיות וארציות, עוסק במערכות חינוך גדולות ומורכבות: איך הן משפיעות על חיינו ומה אפשר לעשות איתן. במידה ועסקת בניהול, הוראה וחינוך, התואר שלנו יתן לך מבט פנורמי בינלאומי מקיף ומעמיק, ומבט מקומי על מדיניות החינוך בישראל ובעולם. במציאות שבה רפורמות חינוכיות רחבות היקף תופסות מקום מרכזי בישראל ומחוצה לה, התוכנית שלנו תכניס אותך לסוד העניינים של כל המגמות העכשוויות בתחום. 

 

למה אצלנו?


כי סגל התוכנית שלנו הוא מהמובילים בעולם, ויעזור לך ליצור קשרים מקצועיים בתוך מערכת החינוך, ובמהלך הלימודים. אם עיצוב מדיניות מעניין אותך, הרי שהתואר שלנו הוא בדיוק הדבר הנכון בשבילך. אנחנו שמים דגש על היבטים של שוויון, הוגנות וצדק חברתי במדיניות החינוך, היבטים של תחרות ושוק חופשי וחשיבה בקורתית ומשפטית במדיניות החינוך. התוכנית תיתן לך כלים בתחומים כמו: ניהול וארגון מדיניות חינוך, תיכנון חינוכי ורפורמות במערכות חינוך מקומיות וארציות. 

 

מה אפשר לעשות עם זה?


ההתמחות נועדה למי שיש אחריות על מערכות חינוך גדולות, במשרד החינוך, ברשויות מקומיות ובארגונים חוץ-ממשלתיים. ואם הלימודים שלך אינם בתחום החינוך? ההתמחות נועדה גם בשבילך.

 

איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני במדיניות החינוך – התמחות במערכות חינוך מקומיות וארציות, צריך תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג. הקבלה מתחשבת בניסיון המקצועי שלך, ובכפוף להחלטת ועדת הקבלה. הקבלה לתואר שני תהיה למסלול ללא עבודת גמר. המעבר למסלול עם עבודת גמר ייקבע בסוף שנת הלימודים הראשונה בהתאם לקריטריונים המופיעים בידיעון בית הספר לחינוך. 

 

התואר המוענק:


M.A במדיניות החינוך עם התמחות במערכות חינוך מקומיות וארציות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש החוג וראש ההתמחות: ד"ר אורי כהן
03-6407124
ימי קבלה: יום ג'
שעות: בתיאום מראש
בניין שרת, חדר 344
ע. מנהלית ומזכירת סטוד': מירי כהנסקי
03-6405497
ימי קבלה: א'-ה', 12:00-9:30 | ג' 14:00-9:30
בניין שרת, חדר 401 א'